MŚ Oberstdorf 2021. "Jeszcze się nie poddałem!". Kamil Stoch skontrował internautę

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Kamil Stoch
PAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Kamil Stoch
zdjęcie autora artykułu

Odległe 22. miejsce na skoczni normalnej podczas MŚ w Oberstdorfie było porażką dla Kamila Stocha. Mistrz olimpijski przed konkursem na dużej skoczni wdał się w dyskusję z jednym z kibiców na Facebooku.

W tym artykule dowiesz się o:

"Jeszcze się nie poddałem! Dobrego tygodnia wszystkim życzę. Walczymy" - napisał Kamil Stoch na swoim koncie na Facebooku. Zapowiedź walki o najwyższe cele w konkursach na dużej skoczni na MŚ w Oberstdorfie ucieszyła kibiców skoczka z Zębu, ale nie obyło się też bez kontrowersji.

Wpis trzykrotnego mistrza olimpijskiego skomentował jeden z fanów, pan Henryk. "Duża skocznia to Twoja skocznia. Dwa medale musowo, no chyba że chcesz mieć na pieńku z kibicami. Pozdrowienia, a kciuki będę trzymał" - zapowiedział sympatyk skoków narciarskich.

Riposta Stocha była niemal natychmiastowa. "Na pieńku z kibicami? To chyba nie kibice" - skwitował reprezentant Polski w komentarzu na portalu społecznościowym. Pan Henryk ostatecznie wyjaśnił, że tylko żartował, a celem było zmotywowanie mistrza skoków narciarskich przed kolejnym startami.

ZOBACZ WIDEO: Sven Hannawald zadał pytanie Adamowi Małyszowi. Odpowiedź bezcenna!

"Z tym pieńkiem to był żart, który miał wzbudzić twoją złość wspaniałego sportowca, MISTRZA, a to zobowiązuje. Po prostu rób swoje, kibice wierzą w Ciebie" - podsumował internauta.

W rywalizacji na skoczni normalnej na MŚ 2021 Stoch zajął dopiero 22. miejsce. Okazja do rewanżu już w piątek (konkurs indywidualny) i sobotę (zawody drużynowe) na dużym obiekcie w Oberstdorfie.

Zobacz: Oberstdorf 2021. Zagubiony mistrz olimpijski. "Rzucanie nartami nie pomoże" Oberstdorf 2021. Kamil Stoch o tym, co uwielbia w startach na MŚ. "Chciałbym nigdy tego nie stracić"

Źródło artykułu: