WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Skoki narciarskie Piątkowe kwalifikacje w Wiśle

Jutro w Wiśle konkurs drużynowy. Już teraz zapraszamy państwa na relację live z tych zawodów na WP SportoweFakty. Na dzisiaj to wszystko. 

Przejdź do pełnej relacji

Jutro w Wiśle konkurs drużynowy. Już teraz zapraszamy państwa na relację live z tych zawodów na WP SportoweFakty. Na dzisiaj to wszystko. 

Kwalifikacje dla Stefana Krafta, który w piątek był zdecydowanie najlepszy na obiekcie im. Adama Małysza. My cieszymy się z dobrych skoków Kamila Stocha, Stefan Huli, Macieja Kota czy Dawida Kubackiego.

Mamy krótką przerwę w kwalifikacjach po upadku Stursy. Za chwilę wznowienie eliminacji. 

Upadek na zeskoku Vojtecha Stursy. Czech nie opanował nart po lądowaniu i utykacją opuścił zeskok. 

Niegroźny upadek po lądowaniu reprezentanta Kazachstanu Siergieja Tkaczenko. Skoczek podniósł się z zeskoku o własnych siłach.

Ostatni przedskoczek oddał swoją próbę i za chwilę zaczynamy kwalifikacje. Belka startowa nr 10.

Jeszcze 5 przedskoczków odda swoje próby i rozpoczniemy kwalifikacje.

Za nami dwie serie treningowe. Zarówno w pierwszej jak i drugiej najlepszy był Stefan Kraft. Nieźle skakali Polacy, a najlepsze wrażenie z naszych reprezentantów pozostawili po sobie Piotr Żyła i Jakub Wolny.

Skocznia w Wiśle przygotowana idealnie. Warunki na skoczni również bardzo dobre. Nie pada, nie ma silnego wiatru - szykują się wyrównane eliminacje. 

Emocji na pewno nie zabraknie. Będziemy trzymać kciuki aż za 12 Polaków. Łącznie na liście startowej eliminacji 73 zawodników z 17 krajów.

Rozgrzaliśmy się kwalifikacjami, a teraz czas na pierwszą ocenianą próbę sił w sezonie 2017/2018! Dobry wieczór państwu! Spod skoczni w Wiśle wita państwa Szymon Łożyński. Rozpoczynamy relację na żywo z kwalifikacji do niedzielnego konkursu indywidualnego, które oficjalnie rozpoczynają nowy sezon PŚ.

>

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.