Żona Alvesa ma dość. Mocne słowa do męża

Wszystko wskazuje na to, że Joana Sanz nie wybaczy zdrady Daniemu Alvesowi. Kobieta chce rozwodu, a w mediach społecznościowych opublikowała wymowną grafikę ze słowami Marilyn Monroe.

ŁW
Joana Sanz i Dani Alves Instagram / Na zdjęciu: Joana Sanz i Dani Alves
Od 20 stycznia Dani Alves przebywa w areszcie. Trafił tam po tym, jak zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa na tle seksualnym złożyła 23-latka. Według jej relacji, piłkarz zachowywał się wobec niej niestosownie. Do sytuacji miało dojść w ostatnich dniach zeszłego roku.

Gdy wszystko wyszło na jaw, żona Alvesa zażądała rozwodu. Później Joana Sanz zmieniła zdanie i wydawało się, że wybaczy swojemu ukochanemu. Wspierała go i odwiedzała w więzieniu, a także napisała w mediach społecznościowych post z kilkoma serdecznościami z okazji urodzin.

To już jednak przeszłość. Sanz nie ukrywa, że nie chce mieć nic wspólnego z byłym piłkarzem FC Barcelony. W sieci kobieta dodała też wymowną grafikę z cytatem Marilyn Monroe, który skierowała do byłego życiowego partnera.

"Kobiety chcą, żeby mężczyzna je podziwiał, a nie uczył" - napisała Sanz. "Mundo Deportivo" pisze o "mocnych słowach w kierunku Alvesa". Wcześniej dawała do zrozumienia, że chce jak najszybciej uzyskać rozwód z piłkarzem.

Byłemu piłkarzowi m.in. FC Barcelony grozi nawet do 10 lat więzienia. Dodatkowo, jeżeli Alves zostanie skazany, będzie musiał wypłacić ofierze 150 tysięcy euro zadośćuczynienia za straty moralne i psychiczne. Adwokat Brazylijczyka zamierza odwoływać się od tej decyzji.
Czytaj także: Koniec passy Lecha Poznań. Ratował się w dziesięciu Wicemistrz lepszy od mistrza. Arsenal z pierwszym trofeum po dramatycznym meczu ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: To będzie bramka roku?! Takiego uderzenia nikt się nie spodziewał
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×