Modelka z Maroka skradła serce reprezentanta Polski. Już jej się oświadczył

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Ikram Sallam / Ecram Sallam
Instagram / Ikram Sallam / Ecram Sallam
zdjęcie autora artykułu

Już od jakiegoś czasu Marcin Bułka jest związany z piękną Ecram Sallam. Para stopniowo rozwija swoją relację. Najpewniej obecnie Marokanka spogląda na występy reprezentacji Polski na Euro 2024.

W tym artykule dowiesz się o:

Ecram Sallam z pewnością bardzo by chciała, aby między słupkami reprezentacji Polski pojawił się jej ukochany Marcin Bułka. Na razie jednak nic na to nie wskazuje. Niekwestionowanym numerem jeden jest bowiem Wojciech Szczęsny.

Bułka pojechał jednak na Euro 2024 - razem z Łukaszem Skorupskim zasiadają na ławce rezerwowych. Jeżeli jednak Szczęsnego nie dotkną jakieś problemy zdrowotne, to zmian w obsadzie bramki raczej nie będzie.

Wspomniana Sallam jest z pewnością wielkim wsparciem dla Bułki. Co jakiś czas pojawia się u jego boku w przestrzeni publicznej. Poza tym para publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Marokańska modelka i reprezentant Polski są już zaręczeni. Golkiper oświadczył się Ecram podczas romantycznej kolacji, którą zorganizował w trakcie ubiegłorocznych wakacji na Malediwach.

"Dziś, jutro i na zawsze" - pisała wówczas modelka.

Ecram cieszy się sporą popularnością. Jej instagramowy profil śledzi blisko 90 tys. osób. Właśnie w tym miejscu Sallam dała do zrozumienia, że w jej sercu znajduje się nie tylko Marcin Bułka, ale i dwa słodkie pieski.

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Adrian Mierzejewski: Niemcy pokazali, że mogą być kandydatami do wygrania mistrzostw

Zobacz także: > Piłkarskie legendy w Polsce - rozpoznaj je na zdjęciach! > Zwróciłeś na to uwagę? W sieci aż huczy na temat strojów Włochów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty