KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Joanna Jędrzejczyk wskazała swojego sportowego idola. "Moja ogromna inspiracja"

"Nasza polska duma" - tak Joanna Jędrzejczyk pisze na temat swojej idolki, Anity Włodarczyk. Polska zawodniczka MMA ma również ciekawą propozycję dla swojej koleżanki po zakończeniu lekkoatletycznej kariery.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Joanna Jędrzejczyk WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
Za kulisami jednego z rozrywkowych programów telewizyjnych doszło do spotkania dwóch polskich sportsmenek - Joanny Jędrzejczyk i Anity Włodarczyk. Obie zamieściły wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych, a zawodniczka MMA wyznała, że lekkoatletka jest jej idolką.

"Nasza polska duma Anita Włodarczyk. Często pytanie mnie o mojego sportowego idola i zdecydowanie jest to Anita. Zdyscyplinowana, oddana, bogato utytułowana i mega kochana. Moja ogromna inspiracja" - wyznała obok zdjęcia "JJ".

Okazuje się, że zawodniczki w tym samym wieku rozpoczęły profesjonalne treningi, które doprowadziły je na sportowe szczyty - Jędrzejczyk w latach 2015-2017 była mistrzynią UFC w wadze słomkowej, a Włodarczyk to dwukrotna mistrzyni olimpijska i czterokrotna mistrzyni świata w rzucie młotem.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: odważna pasja Karoliny Kowalkiewicz

"Obie rozpoczęłyśmy profesjonalne treningi, gdy miałyśmy 16 lat i dotarłyśmy na sam szczyt. Każda w swojej dyscyplinie. Nie zapominajcie, że limity są tylko w naszych głowach" - dodała Jędrzejczyk.

Na zdjęciu widać, że panie doskonale czują się w swoim towarzystwie. "Czy my kiedyś chociaż przez chwilę będziemy poważne?" - pyta Włodarczyk, a "JJ" ma dla lekkoatletki ciekawą propozycję po zakończeniu kariery.

"A może namówimy Anitkę na MMA po karierze lekkoatletycznej. Kto by oglądał?Obstawiam zwycięstwo Anity przez duszenie" - dodała z przymrużeniem oka Jędrzejczyk.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nasza polska duma @anitawlodarczykk Często pytacie mnie o mojego sportowego idola i zdecydowanie jest to Anita. Zdyscyplinowana, oddana, bogato utytułowana i mega kochana Moja ogromna inspiracja. Musicie więc wiedzieć, że oboie rozpoczęłyśmy profesjonalne treningi, gdy miałyśmy 16 lat i dotarłyśmy na sam szczyt. Każda w swojej dyscyplinie Nie zapominajcie, że limity są tylko w naszych głowach PS A może namówimy Anitkę na MMA po karierze lekkoatletycznej Kto by oglądał? Obstawiam zwycięstwo Anity przez duszenie. Our Polish pride @anitawlodarczykk Very often ppl ask me abou my sports idol, and for sure it’s Anita. Disciplined, dedicated, very decorated and such a sweetheart. Big, big inspiration. So you should know we both started pro training when we were 16 and we made it to the top. Each one in her own discipline. But remember there are no limits.#anitawlodarczyk #anitawłodarczyk #polishathlete #polishgirls #esteelauder #pinkribbon #charity #sportowiec #sportowcy

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

Czytaj też:
-> MMA. UFC. Kolejna walka Joanny Jędrzejczyk dopiero w 2021 roku
-> MMA. Zdrada wpłynęła negatywnie na Joannę Jędrzejczyk. "O rozpad związku obwinia się kobiety"

Wielka gala FEN 37 we Wrocławiu. Oglądaj walki w usłudze WP Pilot

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×