Fame MMA kusi kolejną gwiazdę. Od razu może dostać wielką walkę

Organizacja Fame MMA cały czas poluje na głośne nazwiska. Okazuje się, że jest temat, aby zakontraktować "Pashę", którego znają fani esportu.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Jarosław Jarząbkowski Instagram / Na zdjęciu: Jarosław Jarząbkowski
Fame MMA rośnie w siłę, dzięki czemu właścicielom wciąż udaje się pozyskiwać nowe gwiazdy. Okazuje się, że na ich celowniku znalazła się kolejna popularna postać. Tym razem ze świata... esportu.

Chodzi o Jarosława Jarząbkowskiego, który jest znany pod pseudonimem "Pasha". To jedna z legend polskiej sceny Counter-Strike'a. 33-latek swego czasu był jednym z najlepszych graczy na świecie.

"Pasha" do dzisiaj jest wielką gwiazdą w świecie esportu, więc może przyciągnąć do Fame MMA nowych widzów. Znany jest z tego, że od wielu lat prowadzi sportowy styl życia. Od niedawna jednak pokazuje w portalach społecznościowych, że trenuje sporty walki.

- Bardzo chciałbym zobaczyć "Pashę" w Fame. Jarek to znakomity człowiek i dobry sportowiec. Dla mnie to jest jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy pick związany z przyszłością organizacji. Dla nas jest to jeden z czynników, które przemawiają za zakontraktowaniem Jarka - komentuje "Boxdel", jeden z właścicieli organizacji (za mma.pl).

Okazuje się, że kibice od razu mogą dostać hitową walkę. Boxdel bowiem dodał, że "Pashę" można od razu zestawić z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem.

Fame MMA 9. Internauci byli wściekli. Krzysztof Rozpara tłumaczy, co się stało >>

Mała Ania z „Warsaw Shore” w oktagonie? Inni celebryci też wchodzą w świat MMA >>

ZOBACZ WIDEO: Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC po fatalnej kontuzji. "To nie będzie pożegnalna walka"
Czy "Pasha" pokonałby "Popka" w MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×