Klepacka zwróciła się do fanów. "Kochani"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Zofia Klepacka
Instagram / Zofia Klepacka
zdjęcie autora artykułu

Już niemal tradycyjnie 11 listopada ulicami Warszawy przejdzie Marsz Niepodległości. W ten sposób uhonorowane zostanie Święto Niepodległości. W związku z tym apel do fanów wystosowała Zofia Noceti-Klepacka.

W tym artykule dowiesz się o:

Zofia Noceti-Klepacka to brązowa medalistka olimpijska w żeglarstwie. Sukces ten osiągnęła podczas igrzysk olimpijskich w Londynie, które odbyły się w 2012 roku. Ma na swoim koncie także tytuł mistrzyni świata w klasie RS:X z 2007 roku.

W mediach społecznościowych często zabiera głos w sprawach politycznych. Znana jest ze swoich prawicowo-chrześcijańskich poglądów. W trakcie Strajku Kobiet wstąpiła do Straży Narodowej, która broniła kościołów.

Niedawno ogłosiła, że 11 listopada wraz z rodziną i dziećmi wyruszy na trasę Marszu Niepodległości. Za pośrednictwem Instagrama zachęciła przy okazji innych do udziału w tym wydarzeniu.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: olbrzymie święto na ulicach! Te obrazki robią wrażenie

- Kochani! Chcę was serdecznie zaprosić na Marsz Niepodległości. Już w czwartek, o godz. 13 z ronda Dmowskiego przejdziemy ulicami Warszawy. Z radością, z Polską w sercu, uczcić ten piękny dzień. Do zobaczenia - przekazała.

Marsz Niepodległości wyruszy z ronda Dmowskiego, a następnie przejdzie Alejami Jerozolimskimi, rondem Charlesa de Gaulle'a, mostem Poniatowskiego i dotrze na błonia PGE Narodowego.

Organizatorzy zapewniają, że marsz przebiegnie w pokojowej atmosferze, ale w poprzednich latach zdarzały się groźne incydenty.

Czytaj także:"Na spokojnie, ogarniemy to". Najman wrzucił fotomontaż z... prezydentem i premieremPolski sportowiec był świadkiem strasznego wypadku. "Jedno było przerażające"

Źródło artykułu: