Hit sieci. Chalidow pokazał, jak wyglądał bez brody

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Mamed Chalidow
Materiały prasowe / / Mamed Chalidow
zdjęcie autora artykułu

Kibice mieszanych sztuk walki świetnie kojarzą Mameda Chalidowa przede wszystkim ze względu na jego umiejętności. Natomiast w oczy rzuca się także broda. Zawodnik KSW pokazał w mediach społecznościowych zdjęcie z lekko widocznym zarostem.

Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

W tym artykule dowiesz się o:

Mamed Chalidow w swojej karierze stoczył 47 pojedynków i wygrał aż 37 z nich. Niewątpliwie najczęściej występował w organizacji KSW. Jego walki robią ogromną furorę, a on sam jest już żywą legendą federacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego.

Umiejętności robią swoje. Natomiast wielu kibiców kojarzy polskiego zawodnika ze względu na brodę. Zapewne część z fanów chciała zobaczyć, jak Chalidow wyglądał bez tego atrybutu. W niedzielę znalazły się odpowiedzi na wszelkie pytania.

Były mistrz organizacji KSW m.in. kategorii półciężkiej opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z młodzieńczych czasów. Zostało zrobione, gdy ten miał jedynie...19 lat.

"Gdzie moja broda?" - napisał żartobliwie Mamed Chalidow. Pod fotką pojawiło się mnóstwo komentarzy.

"Dobry chłopak był. Na klatce 'dzień dobry' mówił" - skomentował Łukasz Jurkowski. "Strasznie tej brody brakuje, aż chłop nie do poznania" - dodał jeden z użytkowników Instagrama. "Mamed jaki Ty na tym zdjęciu młody i niewinny" - czytamy.

Zobacz też: 39 sekund i było po walce Kołeckiego. Jest nagranie

ZOBACZ WIDEO: 16-latek z Polski jak Messi. Tego gola można oglądać w nieskończoność

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)