Wyjątkowy gość na meczu Świątek. Rozpoznajesz?

Podczas imprezy charytatywnej pod hasłem "Iga Świątek i przyjaciele dla Ukrainy", która odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie, na trybunach pojawiła się Pierwsza Dama RP.

PB
Iga Świątek/Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda PAP / PAP/Łukasz Gągulski / Iga Świątek/Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda
Mecz charytatywny na rzecz pogrążonej wojną Ukrainy pomiędzy Igą Świątek i Agnieszką Radwańską (więcej TUTAJ), rozegrany w sobotę w krakowskiej Tauron Arenie dostarczył wrażeń nie tylko sportowych.

Na trybunach obiektu pojawiła się Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda. Obecność małżonki prezydenta Andrzeja Dudy podczas wydarzenia: "Iga Świątek i przyjaciele dla Ukrainy" z pewnością podniosło jego rangę.

Na korcie lepsza okazała się Radwańska (wygrała 6:4), ale wynik był sprawą drugorzędną. Zwycięzcami zostali wszyscy uczestnicy oraz goście, którzy dołożyli swoją cegiełkę w pomoc dla Ukraińców. 24 lutego rosyjskie wojska w barbarzyński sposób zaatakowały ich ojczyznę.

Jak poinformowała Świątek, w trakcie imprezy udało się zebrać kwotę 2 mln złotych. Dochód w całości zostanie przekazany na rzecz ofiar wojny, a także dla ukraińskiej młodzieży, której warunki rozwoju ograniczyła napaść Rosji.

Zobacz:
"Zamknięty przez tego zbira z KGB". Komentator TVP bez ogródek o Putinie

ZOBACZ WIDEO: Komentator oszalał, gdy to zobaczył. Ta reakcja to prawdziwe złoto


Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×