Niecodzienny trening Magdy Linette. Rywalizowała z... influencerem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Fred Lee / Instagram / Na zdjęciu: Magda Linette i Michał Marszał
Getty Images / Fred Lee / Instagram / Na zdjęciu: Magda Linette i Michał Marszał
zdjęcie autora artykułu

Magda Linette zakończyła już sezon, ale na razie nie odłożyła rakiety. W piątek miała okazję spędzić trochę czasu na korcie z Michałem Marszałem, influencerem, a także twórcą serwisów społecznościowych tygodnika "Nie".

W tym artykule dowiesz się o:

Dla Magda Linette ostatnim występem był udział w turnieju finałowym Puchar Billie Jean King. Polska tenisistka nie wygrała tam co prawda meczu, ale zaprezentowała się dobrze. Ma za sobą i tak najlepszy sezon w karierze, zakończyła go bowiem na bardzo wysokim 23. miejscu w rankingu WTA.

Na razie nie wybrała się na żaden wypoczynek, ale została w Polsce. W piątek rozegrała trening z Michałem Marszałem, który znany jest w sieci dzięki publikacjom w serwisach społecznościowych tygodnika "Nie". Dzięki jego publikacjom profile na Facebooku, Twitterze i Instagramie zyskały rzesze fanów.

Ponad rok temu wyjawiono, że to on stoi za sukcesem "Nie" w social mediach i dalej w satyryczny sposób komentuje wydarzenia na świecie, choć głównie skupia się na treściach przekazywanych za pomocą Insta Stories. Na Instagramie ma ponad 300 tysięcy obserwatorów.

ZOBACZ WIDEO: Iga Świątek odpuściła mecz reprezentacji. "Szanuję jej decyzję"

Z Linette umówił się w jednym z warszawskich klubów tenisowych, a całe spotkanie zostało oczywiście nagrane. Okazało się, że Marszał nie dysponuje ponadprzeciętnymi umiejętnościami tenisowymi, więc trudno mu było nawiązać walkę z drugą najlepszą polską tenisistką.

Linette do wszystkiego jednak podeszła z humorem. Przystała na pomysł gry miękką piłką i plastikową rakietą, a także dużą piłką, na której zwykle zbiera się autografy. Zaprezentowała też swój normalny serwis, który okazał się być zupełnie nie do odbioru dla Marszała.

Po wszystkim zamieściła fotkę z wydarzenia w swoich social mediach, nawiązując do spotkania Marszała z Marianną Schreiber. Twórca internetowy wygrał aukcję charytatywną, a jako zwycięzca spędził z żoną polityka Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera czas na... basenie.

Czytaj też:  Wyrwali awans w ostatniej chwili. Kolejni faworyci za burtą Carlos Alcaraz wygrał mecz o wszystko. Hiszpan w półfinale ATP Finals

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)