Legenda tenisa napisała SMS-a do Hurkacza. Oto jego treść

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / Alessandro di Meo / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
PAP/EPA / Alessandro di Meo / Na zdjęciu: Hubert Hurkacz
zdjęcie autora artykułu

- Byłem przekonany, że Hubert spokojnie wygra ten mecz - powiedział Wojciech Fibak w rozmowie z "Przeglądem Sportowym Onet" na temat starcia Huberta Hurkacza z Tommy'm Paulem w ćwierćfinale ATP 1000 w Rzymie. Przed starciem wysłał mu nawet wiadomość.

- Hubert był trochę pogubiony co do taktyki. Nie wiedział, czy tylko czekać na błędy, czy samemu atakować Paula - powiedział Wojciech Fibak w rozmowie z "Przeglądem Sportowym Onet".

Hubert Hurkacz nie zdołał awansować do półfinału turnieju ATP 1000 w Rzymie. Po szalonym meczu lepszy od Polaka okazał się Tommy Paul.

Amerykanin wygrał 7:5, 3:6, 6:3, a ostatni gem tego meczu trwał dokładnie 15 minut i 14 sekund. "Hubi" nie wykorzystał w tym czasie żadnego z sześciu break pointów.

Więcej o spotkaniu przeczytasz -->> Dramatyczny mecz Hurkacza! Co tam się wydarzyło?

Przegrana Hurkacza z Paulem była dużą niespodzianką dla Fibaka. Ten zdradził, że jeszcze przed meczem wysłał mu wiadomość.

- Byłem przekonany, że Hubert spokojnie wygra ten mecz, bo jednak grał z Amerykaninem na mączce w Europie. Paul pokonał Miedwiediewa, ale mimo wszystko z obroną Huberta, to on był faworytem. Nawet napisałem do niego SMS-a. "Hubert, twoja znakomita defensywa na mączce w Rzymie będzie zawsze mocniejsza od szalonych ataków Paula", bo on słynie z takich zagrań. Najpierw pięknie minie, a za chwilę popełni ogromny błąd - zdradził Fibak.

Wiara naszego legendarnego tenisisty w Hurkacza jest jednak duża. Ten stawia wrocławianina w roli faworyta w wielkoszlemowym Roland Garros, który rozpocznie się w Paryżu już 20 maja.

Zobacz także: "Szalona jazda". Hubert Hurkacz zabrał głos po porażce Cały świat pisze o tym, co zrobiła Świątek. "Zły duch"

ZOBACZ WIDEO: Czerkawski po karierze miał mnóstwo zajęć. Teraz zdradza, kim jest dziś

Źródło artykułu: WP SportoweFakty