ATP Los Cabos: Mariusz Fyrstenberg i Mate Pavić przegrali ćwierćfinał

Mariusz Fyrstenberg i Mate Pavić nie awansowali do półfinału debla rozgrywanego na kortach twardych turnieju ATP World Tour 250 w meksykańskim Los Cabos.

Marcin Motyka

W czwartkowym ćwierćfinale rozstawieni z numerem trzecim Mariusz Fyrstenberg i Mate Pavić zmierzyli się z parą Jonathan Erlich / Ken Skupski. Polak i Chorwat, dla których był to pierwszy mecz w Abierto Mexicano Los Cabos, przegrali 4:6, 6:1, 5-10.

Fyrstenberg i Pavić w ciągu 72 minut nie posłali asa, popełnili cztery podwójne błędy serwisowe, dwukrotnie zostali przełamani, wykorzystali cztery z 11 break pointów oraz łącznie zdobyli 51 punktów, o sześć mniej od rywali.

Przeciwnikami Erlicha i Skupskiego w półfinale będą David Marrero i Fernando Verdasco, którzy w dwóch setach pokonali Marcelo Demolinera i Nicolása Almagro.

Abierto Mexicano Los Cabos, Los Cabos (Meksyk)
ATP World Tour 250, kort twardy, pula nagród 721 tys. dolarów
czwartek, 11 sierpnia

ćwierćfinał gry podwójnej:

Jonathan Erlich (Izrael) / Ken Skupski (Wielka Brytania) - Mariusz Fyrstenberg (Polska, 3) / Mate Pavić (Chorwacja, 3) 6:4, 1:6, 10-5