Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Gdzie i kiedy oglądać żużel w telewizji? Sprawdź program

Przed nami kolejny tydzień z dużą dawką żużlowych emocji. W planach mecze PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi, 2. Ligi Żużlowej oraz szwedzkiej Bauhuas-Liguan.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Bartosz Smektała przed Maciejem Janowskim WP SportoweFakty / Patryk Kowalski / Na zdjęciu: Bartosz Smektała przed Maciejem Janowskim
Zapraszamy również na nasz czwartkowy Magazyn PGE Ekstraligi (godz. 13:00). Prowadzący program Marcin Musiał rozmawia na bieżące tematy z przedstawicielami środowiska żużlowego.

Żużlowy rozkład jazdy na następny tydzień (30 maja - 5 czerwca):

30 maja (poniedziałek):
0:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 2)
3:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
12:45 - eWinner 1. Liga: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Canal+ Sport 5)
15:35 - eWinner 1. Liga: ROW Rybnik - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Canal+ Sport 5)
17:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 1)
20:00 - eWinner 1. Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno (Canal+ Sport 5)

31 maja (wtorek):
0:00 - PGE Ekstraliga: Arged Malesa Ostrów - Motor Lublin (Eleven Sports 2)
12:30 - eWinner 1. Liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno (Canal+ Sport 5)
15:35 - eWinner 1. Liga: Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils (Canal+ Sport 5)
18:55 - Liga szwedzka: Dackarna Malilla - Vastervik Speedway (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
20:00 - eWinner 1. Liga: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Canal+ Sport 5)
22:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi (PREMIERA, Canal+ Sport 5)

1 czerwca (środa):
0:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 2)
0:15 - Podsumowanie Grand Prix Czech (Eurosport 1)
6:00 - Podsumowanie Grand Prix Czech (Eurosport 2)
7:30 - Podsumowanie Grand Prix Czech (Eurosport 1)
10:10 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)
15:00 - Podsumowanie Grand Prix Czech (Eurosport 2)
15:30 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)
16:00 - PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno - For Nature Solutions Apator Toruń (Canal+ Sport 5)
17:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 1)
18:55 - eWinner 1. Liga: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Canal+ Sport 5)
19:00 - Podsumowanie Grand Prix Czech (Eurosport 2)
22:00 - Magazyn eWinner 1. Ligi (Canal+ Sport 5)

2 czerwca (czwartek):
0:00 - PGE Ekstraliga: Arged Malesa Ostrów - Motor Lublin (Eleven Sports 2)
13:00 - Magazyn PGE Ekstraligi na WP SportoweFakty
15:30 - PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów (Canal+ Sport 5)
18:50 - eWinner 1. Liga: Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils (Canal+ Sport 5)
18:55 - Liga szwedzka: Vastervik Speedway - Lejonen Gislaved (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
21:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
22:00 - Speedway+ (PREMIERA, Canal+ Sport 5)
22:00 - Podsumowanie Grand Prix Czech (Eurosport 2)

Przed nami 7. kolejka PGE Ekstraligi Przed nami 7. kolejka PGE Ekstraligi

3 czerwca (piątek):
0:00 - PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz (Eleven Sports 2)
10:10 - Speedway+ (Canal+ Sport 5)
16:00 - Podsumowanie Grand Prix Czech (Eurosport 2)
17:00 - Magazyn PGE Ekstraligi (Eleven Sports 2)
17:30 - PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów - Arged Malesa Ostrów (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
17:40 - Speedway+ (Canal+ Sport 5)
18:10 - 2. Liga Żużlowa: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Unia Tarnów (Canal+ Sport 5)
20:15 - PGE Ekstraliga: For Nature Solutions Apator Toruń - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (NA ŻYWO, Eleven Sports 1)
20:30 - eWinner 1. Liga: ROW Rybnik - Stelmet Falubaz Zielona Góra (Canal+ Sport 5)

4 czerwca (sobota):
0:00 - PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów - Arged Malesa Ostrów (Eleven Sports 2)
13:50 - 2. Liga Żużlowa: Budmax-Stal Polonia Piła - Bedmet OK Kolejarz Opole (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
16:10 - eWinner 1. Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
16:25 - eWinner 1. Liga: Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (NA ŻYWO, Canal+ online)
17:00 - PGE Ekstraliga: For Nature Solutions Apator Toruń - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 1)
18:30 - eWinner 1. Liga: Aforti Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (Canal+ Sport 5)
20:40 - 2. Liga Żużlowa: Budmax-Stal Polonia Piła - Bedmet OK Kolejarz Opole (Canal+ Sport 5)

5 czerwca (niedziela):
0:00 - PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów - Arged Malesa Ostrów (Eleven Sports 2)
1:00 - Podsumowanie Grand Prix Czech (Eurosport 2)
9:40 - eWinner 1. Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź (Canal+ Sport 5)
13:40 - eWinner 1. Liga: Stelmet Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
16:00 - PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
17:00 - PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów - Arged Malesa Ostrów (Eleven Sports 1)
18:45 - PGE Ekstraliga: Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)
21:15 - Magazyn PGE Ekstraligi (NA ŻYWO, Canal+ Sport 5)

Zobacz także:
- Marcin Majewski odpowiada na zarzuty Krzysztofa Meyze
- Okres transferowy już się rozpoczął?

ZOBACZ WIDEO Bartosz Smektała o swoich występach: "Szału nie ma"


Rozgrywki PGE Ekstraligi obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w WP Pilot!
Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2)
  • Grze-chotnik Zgłoś komentarz
    O SGP Niemiec w Teterowie zapomnieliście??
    • bendke Zgłoś komentarz
      sami sobie oglądajcie rozpalcerowany program ...cwaniki jedne...skonczyłem z zuzlem i tymi transferami pogon za kasą...KPINA..
      Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
      ×
      Sport na ×