Żużel. Przepychanek ciąg dalszy! Menedżer Wilków wysłał alert do turystów w Zielonej Górze

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Michał Finfa z prawej strony
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Michał Finfa z prawej strony
zdjęcie autora artykułu

To nie koniec tematu odwołanego finału eWinner 1. Ligi. W dniu, w którym miało dojść do spotkania, menedżer Wilków, Michał Finfa, ostrzegł turystów przebywających w Zielonej Górze, by ci pamiętali o zabraniu ze sobą... okularów przeciwsłonecznych.

Rewanżowe starcie w finale eWinner 1. Ligi pomiędzy Stelmet Falubazem Zielona Góra a Cellfast Wilkami Krosno planowane było na niedzielę, 18 września. Ze względu na niekorzystne prognozy pogody spotkanie zostało odwołane już dzień wcześniej.

Decyzja ta ewidentnie nie spodobała się ekipie krośnieńskiej. Tego samego dnia w mediach społecznościowych Wilków ukazał się filmik z Michałem Finfą, który przemawiał do kibiców ze... słonecznej Zielonej Góry. - Sceneria jest jaka jest, widzimy że świeci słońce, a tor się mocno przesusza - mówił menedżer drużyny z Krosna (więcej TUTAJ).

W niedzielę z rana Stelmet Falubaz Zielona Góra na swoim oficjalnym profilu na Facebooku wrzucił krótkie wideo, przedstawiając obecną sytuację torową. - Godzina 9:20. Przy W69 od dwóch godzin pada deszcz. Termometry wskazują 10 stopni Celsjusza. Na dodatek prognozy na dzisiaj się pogorszyły. Wczorajsza decyzja o przełożeniu meczu finałowego była jedyną słuszną.

Na odpowiedź z obozu krośnieńskich Wilków nie trzeba było długo czekać. Na 3,5 godziny przed pierwotnie planowanym meczem Michał Finfa na profilu w mediach społecznościowych opublikował swoje zdjęcie z Zielonej Góry w okularach... przeciwsłonecznych. - Alert!! - do wszystkich turystów w Zielonej Górze. Zadbajcie o swoje zdrowie i na resztę dnia zabierzcie ze sobą okulary przeciwsłoneczne.

Cellfast Wilkom Krosno być może bardziej zależałoby na tym, żeby spotkanie rozstrzygające o awansie do PGE Ekstraligi odjechać w pierwszym terminie. Zielonogórzanie po opadach deszczu mogliby być pozbawieni atutu własnego toru, a ponadto podczas wczorajszego Grand Prix w Malilli groźny upadek zanotował Max Fricke, który wycofał się z dalszych startów i jego występ w Zielonej Górze stałby pod znakiem zapytania. Przypomnijmy, że w Krośnie Wilki zwyciężyły 50:40.

Drugie podejście do finału eWinner 1. Ligi. w Zielonej Górze odbędzie się w niedzielę, 25 września, o godzinie 15:00.

Zobacz także: Były menedżer staje w obronie sztabu szkoleniowego Wilków Zapadła decyzja ws. obecności kibiców na finale eWinner 1. Ligi

ZOBACZ WIDEO Żużel. Magazyn PGE Ekstraligi. Dymek i Kuźbicki gośćmi Musiała

Źródło artykułu: