Żużel. Cellfast Wilki pokazały wizualizację nowej trybuny. Poznaliśmy też ceny karnetów

To będzie najbardziej wyjątkowy sezon w historii żużla w Krośnie! Dzięki triumfowi w eWinner 1. Lidze Żużlowej, Cellfast Wilki w przyszłym roku pojadą w najlepszej lidze świata. A to oznaczało konieczność zmian i inwestycji.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Wizualizacja nowej trybuny w Krośnie Materiały prasowe / Wilki Krosno / Wizualizacja nowej trybuny w Krośnie
Awans Cellfast Wilków Krosno do PGE Ekstraligi był nie tylko olbrzymim sukcesem, ale oznaczał równie dla klubu ogrom nowych wyzwań, jakie niesie za sobą możliwość jazdy w najlepszej lidze świata.

Działacze musieli m.in. zająć się stadionem i dostosować go do warunków, jakie obowiązują w najwyższej klasie rozgrywkowej. To poprawi komfort oglądania zawodów na obiekcie przy ul. Legionów.

W zimie dobiegnie końca budowa trybuny wokół pierwszego łuku. W miejscu dotychczasowego wału ziemnego powstaje obiekt na 2200 miejsc.

Fani, którzy zdecydują się zakupić karnety w tym sektorze, zyskają nie tylko miejsce, z którego doskonale widać rywalizację na torze, ale również będą mieli zagwarantowany szybki dostęp do nowych punktów gastronomicznych i toalet.

ZOBACZ Czterech kandydatów na trenera reprezentacji. Wśród nich Nicki Pedersen!
Na stadionie zmieni się również park maszyn, a na samym torze powstanie odwodnienie liniowe. W Krośnie zgłoszona została konieczność budowy nowej wieżyczki sędziowskiej oraz wymiany części band na prostych.
Klub poinformował również o cenach całosezonowych wejściówek na mecze na Podkarpaciu. Ich sprzedaż ruszy już 1 grudnia, co będzie idealnym prezentem na Mikołajki. Przez pierwsze cztery dni sprzedaży, prawo pierwszeństwa w zakupie karnetów numerowanych na Trybunę Krytą (sektory A, B) i Trybunę Odkrytą (sektory C, D, E, F, G) będą mieć posiadacze karnetów z minionego sezonu.

Jednocześnie każdy chętny już od 1 grudnia 2022 będzie mógł zakupić karnet na Trybunę "Pierwszy Wiraż". Sprzedaż karnetów numerowanych i nienumerowanych będzie odbywać się stacjonarnie w sklepie klubowym. W serwisie kupbilet.pl od 1 grudnia 2022 będą dostępne wybrane miejsca na Trybunie "Pierwszy Wiraż" oraz karnety nienumerowane.

- Przy tak kameralnym stadionie karnet przypisany do krzesełka to niewątpliwa wartość dodana dla każdego kibica zaopatrującego się w całoroczną wejściówkę - powiedział dyrektor klubu, Michał Finfa.

Terminarz sprzedaży karnetów na sezon 2023 z prawem pierwszeństwa:
Sprzedaż prowadzona w sklepie klubowym Wilki Krosno na stadionie przy ul. Legionów 1 w Krośnie (wejście na stadion bramą od strony placu targowego):
- czwartek 01.12.2022 godz. 10.00 - 20.00
- piątek 02.12.2022 godz. 10.00 - 20.00
- sobota 03.12.2022 godz. 10.00 - 15.00
- niedziela 04.12.2022 godz. 10.00 - 15.00

Od dnia 05.12.2022 niewykupione miejsca numerowane z sezonu 2022 (jeśli takowe pozostaną) trafią do puli ogólnej i będą dostępne dla każdej chętnej osoby.
Cennik karnetów na sezon 2023: (karnety obowiązują na mecze ligowe Cellfast Wilków Krosno w rundzie zasadniczej PGE Ekstraligi)

KARNETY NUMEROWANE:
- Karnet Trybuna Kryta (sektor A) - miejsca numerowane na trybunie krytej - karnet przypisany do krzesełka - 600 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024.

- Karnet Trybuna Kryta (sektor B) - miejsca numerowane na trybunie krytej - karnet przypisany do krzesełka - 550 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024.

- Karnet nowa Trybuna Pierwszy Wiraż (sektory B1, B2) - miejsca numerowane na nowej Trybunie Pierwszy Wiraż - karnet przypisany do krzesełka - 550 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024.

- Karnet nowa Trybuna Pierwszy Wiraż (sektory B3, B4, B5, B6, B7*, B8*) - miejsca numerowane na nowej Trybunie Pierwszy Wiraż - karnet przypisany do krzesełka - 420 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024.

Sektor B7 to sektor rodzinny. Klub zachęca do zakupu miejsc w sektorze B7 rodziny z dziećmi do 15 roku życia. Osoba dorosła zakupuje do sektora B7 karnet B7 (420 zł), dla dzieci od 7 do 15 roku życia (rocznikowo) do sektora B7 należy zakupić karnet Junior (150 zł), dla dzieci do 6 roku życia (rocznikowo) do sektora B7 należy zakupić karnet Mini Junior (15 zł).

Sektor B8 to sektor przeznaczony dla fan klubu Wilków. Osoby zainteresowane prowadzeniem dopingu w formie zorganizowanej proszone są o zakup karnetów w sektorze B8. Ta strefa (sektor B8) została zaplanowana jako miejsce działalności nowo powstającego Stowarzyszenia Kibiców Krośnieńskiego Żużla Wataha. Sektor B8 nie będzie wyposażony w kraty. Jednocześnie będzie to strefa, gdzie kibice przyjezdni będą zajmować wyznaczone dla nich miejsca na krzesełkach na wysokości wyjścia z drugiego wirażu krośnieńskiego toru.

- Karnet Trybuna Odkryta (sektor C, D) - miejsca numerowane na trybunie odkrytej - karnet przypisany do krzesełka - 490 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024.

- Karnet Trybuna Odkryta (sektor E, F, G) -miejsca numerowane na trybunie odkrytej - karnet przypisany do krzesełka - 390 zł + posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off PGE Ekstraligi 2023 oraz prawo pierwokupu karnetu numerowanego na to samo krzesełko na sezon 2024.

KARNETY NIENUMEROWANE
- Karnet Normalny - 300 zł - krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu
- Karnet Ulgowy - 235 zł - krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu - karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25 roku życia, osoby urodzone w 1998 roku i później), emerytom i rencistom - na podstawie ważnej legitymacji.
- Karnet Junior - 150 zł - krzesełka w sektorze B7 lub krzesełka/miejsca stojące wokół II wirażu - karnet dla osób od 7 do 15 roku życia.
- Karnet Mini Junior - 15 zł - miejsca stojące lub zajęcie miejsca na kolanach pełnoletniego opiekun na terenie całego stadionu - karnet dla dzieci do 6 roku życia.

Przy zakupie karnetów istnieje możliwość płatności zarówno gotówką jak i kartą (również blikiem). Osoby korzystające z prawa pierwszeństwa i zakupujące karnety numerowane w dniach od 1 do 4 grudnia 2022 muszą okazać karnet na to samo miejsce z sezonu 2022.

Sektor B6 wyposażony jest w 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. W celu uzyskania informacji w zakresie miejsc dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt pod adres e-mail: biuro@wilkikrosno.pl

Czytaj także:
Kocha ścigać się na żużlu, choć ten jest dla niego niczym rollercoaster
Skończył studia i jest gotów na nowe wyzwania

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Czy Cellfast Wilki Krosno ustaliły dobrą cenę karnetów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×