Żużel. Abramczyk Polonia mocno osłabiona!

Abramczyk Polonia Bydgoszcz pojedzie mocno osłabiona przeciwko Zdunek Wybrzeżu Gdańsk. W zespole z Bydgoszczy zabraknie Davida Bellego, który odczuwa skutki kontuzji odniesionej w Wielkiej Brytanii.

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
David Bellego WP SportoweFakty / Michał Szmyd / Na zdjęciu: David Bellego
Przypomnijmy, że przed tygodniem David Bellego upadł podczas meczu brytyjskiej SGB Premiership w Sheffield. Upadek Francuza spowodował Ryan Douglas. Po tym zdarzeniu 30-latek udał się do szpitala na badania, które nie wykazały żadnych złamań. Doznał jednak wstrząśnienia mózgu.

Od tego czasu Francuz nie wystąpił w żadnym spotkaniu. Do końca nie było wiadomo czy pojedzie w starciu Abramczyk Polonii Bydgoszcz ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Ostatecznie jednak nie jest on do dyspozycji sztabu szkoleniowego bydgoskiego zespołu.

Davida Bellego zastąpił w składzie Bartosz Nowak. Można jednak przypuszczać, że będą wstawiani za niego Wiktor Przyjemski lub Benjamin Basso. Duńczyk jednak również nie jest w najlepszej dyspozycji fizycznej po tym, jak został trafiony kamieniem w dłoń podczas meczu w Wielkiej Brytanii.

ZOBACZ WIDEO: Ci zawodnicy Unii Leszno jadą poniżej oczekiwań. Menedżer mówi o presji
Czy bez Davida Bellego Abramczyk Polonia pokona Zdunek Wybrzeże?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×