Żużel. Pesymistyczne wieści ws. Maciej Janowskiego przed finałem PGE Ekstraligi

24 września odbędzie się finał PGE Ekstraligi we Wrocławiu. W jakim składzie wystąpi Betard Sparta Wrocław? Nowe wieści przekazał Dariusz Śledź.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Maciej Janowski WP SportoweFakty / Krzysztof Konieczny / Na zdjęciu: Maciej Janowski
Osłabiona brakiem Taia Woffindena i Macieja Janowskiego Betard Sparta Wrocław wystąpiła w pierwszym meczu finałowym w Lublinie. Jakie są szanse, że wspomniana dwójka wróci na rewanż w najbliższą niedzielę?

Nowe wieści ws. kontuzjowanych zawodników przekazał Dariusz Śledź. Odnośnie do Taia Woffindena nadal pozostaje znak zapytania.

- Dzisiaj jest za wcześnie, żeby powiedzieć coś więcej. Tai robi wszystko, żeby wystąpić w rewanżu. Nie wiemy, czy to się uda. Tai rehabilituje się codziennie po kilka godzin. Jeśli przyjdzie dzień, że uzna, iż jest ok, to wsiądzie na motocykl i spróbuje - przekazał Śledź po meczu w Lublinie.

ZOBACZ WIDEO: Uderza w PZM i mówi o wstydzie. "Dlaczego to jest ukrywane?"

Nieco mniej optymistyczne informacje trener Betard Sparty Wrocław miał do przekazania w kwestii Macieja Janowskiego. Wszystko wskazuje na to, że kapitana drużyny zabraknie w decydującym meczu. - Myślę, że tutaj będzie bardzo ciężko - podsumował Śledź.

Przypomnijmy, że Woffinden urazu nabawił się podczas Grand Prix w Cardiff. Brytyjczyk doznał złamania kości w dłoni. Janowski z kolei ucierpiał w półfinałowym starciu przeciwko Apatorowi Toruń.

Zobacz także:
Fatalna kontuzja Tobiasza Musielaka!
Emocjonalne pożegnanie Przyjemskiego

Czy Betard Sparta bez Janowskiego, ale z Woffindenem, byłaby w stanie odrobić straty z pierwszego meczu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×