Zmarzlik obok Lewandowskiego. Będzie promował znaną markę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / 4F / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik (drugi z lewej) z teamem
Materiały prasowe / 4F / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik (drugi z lewej) z teamem
zdjęcie autora artykułu

Bartosz Zmarzlik w sobotę może zdobyć czwarty w historii tytuł mistrza świata. Tymczasem jeszcze przed GP Polski w Toruniu najlepszy polski żużlowiec podpisał lukratywny kontrakt sponsorski i stał się twarzą giganta odzieżowego.

Sukcesy Bartosza Zmarzlika sprawiły, że należy on do grona najbardziej utytułowanych, ale też rozpoznawalnych przedstawicieli sportu w Polsce. Świadczyć mogą o tym nie tylko bardzo dobre wyniki zawodnika Platinum Motoru Lublin w plebiscytach na najlepszego na najlepszego sportowca roku, ale też kontrakt sponsorski z Orlenem i przynależność do Orlen Teamu.

W przededniu GP Polski w Toruniu, gdzie Zmarzlik może świętować czwarty tytuł mistrza świata w karierze, współpracę z najlepszym polskim żużlowcem nawiązała marka 4F. Tym samym wychowanek gorzowskiej Stali dołączył do takich postaci jak Robert Lewandowski i Anna Lewandowska, które również promują ubrania polskiej marki odzieżowej.

- Wiemy, jak oddanych kibiców w Polsce ma żużel, dlatego jesteśmy dumni, że do grona naszych ambasadorów dołącza najbardziej utytułowany Polak w tej dyscyplinie i czołowa postać sportu w naszym kraju. Bartosz Zmarzlik wyróżnia się ogromnym talentem, ale także pracowitością, niezłomnością i ambicją, a to cechy zbieżne z wartościami marki 4F - mówi Justyna Tomczyk, członkini zarządu OTCF S.A., właściciela marki 4F.

ZOBACZ WIDEO: Co może czuć Bartosz Zmarzlik po tym, co wydarzyło się w Vojens?

Tomczyk ujawniła, że 4F w najbliższych miesiącach planuje zorganizowanie kilku niespodzianek dla kibiców żużla i Zmarzlika.

Nowy kontrakt mistrza świata sprawia, że on i jego team zostaną wyposażeni w odzież i akcesoria wyprodukowane przez 4F - po raz pierwszy będziemy mogli je zobaczyć przy okazji sobotniego GP Polski. Obie strony planują też realizację "szeregu wspólnych aktywacji marketingowych i promocyjnych".

- Współpraca z 4F jest dla mnie kolejnym ważnym krokiem w karierze. To polska marka z ogromnym potencjałem, wspierająca polskich sportowców w wielu dyscyplinach - m.in. Roberta Lewandowskiego. Fakt, że mogę być w tak zacnym gronie osób współpracujących z 4F jest dla mnie wielkim wyróżnieniem - mówi Zmarzlik.

Aktualny mistrz świata podkreślił, że kontrakt i współpraca z 4F to "krok do jeszcze większej profesjonalizacji w naszej kochanej dyscyplinie". - Jakość, jaką daje 4F, to coś na czym bardzo mi zależy. Już nie mogę się doczekać wspólnych projektów, które zrealizujemy dla kibiców czarnego sportu i nie tylko - dodaje reprezentant Polski.

Czytaj także:Tai Woffinden tłumaczy się ze swojej decyzji. "Niczego nie pamiętam" - Kluby popełniają błąd z Pedersenem? 46-latek jeszcze może zaskoczyć

Źródło artykułu: WP SportoweFakty