Żużel. H.Skrzydlewska Orzeł ogłosił kolejnego seniora. To transfer wewnątrz 1. Ligi

W niedzielę H.Skrzydlewska Orzeł postanowił kontynuować ogłaszanie kolejnych zawodników, którzy przywdzieją łódzkie barwy w 2024 roku. Na koniec tygodnia po dwójce juniorów przyszedł czas na przedstawienie nowej twarzy w zespole.

TJ
Daniel Kaczmarek na prowadzeniu WP SportoweFakty / Tomasz Rosochacki / Na zdjęciu: Daniel Kaczmarek na prowadzeniu
Od przyszłego sezonu w H.Skrzydlewska Orle Łódź ścigać się będzie były dwukrotny młodzieżowy indywidualny mistrz Polski - Daniel Kaczmarek. Do klubu z centralnej części kraju przenosi się z innego pierwszoligowca, a dokładniej mówiąc ze Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Nad polskim morzem spędził jeden sezon, występując w 16 meczach, w których zdobył 103 punktów i 12 bonusów. Wykręcił średnią biegową 1,554, która dała mu 35. miejsce na liście klasyfikacyjnej 1. Ligi Żużlowej.

Wcześniej łodzianie ogłosili, że w drużynie zostanie ten najbardziej doświadczony polski senior - Tomasz Gapiński, a także pozyskany z bydgoskiej Polonii Benjamin Basso, który będzie w Orle zabezpieczać pozycję U24. W niedzielę klub zdążył także przekazać, że w formacji młodzieżowej znaleźli się Aleksander Grygolec i Jakub Kiciński. Wcześniej z kolei przedstawiono Macieja Jądera jako nowego trenera, który zastąpił Marka Cieślaka.

Kaczmarek będzie jedną z kilku nowych twarzy w H.Skrzydlewska Orle. Wciąż trzeba jeszcze czekać na oficjalne potwierdzenia, ale do łódzkiej ekipy dołączą jeszcze Oskar Polis, Oliver Berntzon i po rocznej przerwie doskonale znany na Moto Arenie Luke Becker.

CZYTAJ WIĘCEJ:
Janowski szybki jak strzała. W taki sposób pokonał Vaculika [WIDEO]
Oni zwykle są w ścisłej czołówce. Zmarzlik, Madsen i Vaculik z kilkuletnią serią

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Czy w 2024 roku Daniel Kaczmarek osiągnie w 1. Lidze Żużlowej średnią biegową na poziomie 1,900?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×