Znany działacz weźmie udział w wyborach. Dostał jedynkę na liście!

Menedżer Cellfast Wilków Krosno - Michał Finfa wystartuje w zbliżających się wyborach samorządowych. Działacz ogłosił swoją decyzję w poniedziałkowy poranek. "Nowe wyzwanie" - napisał w mediach społecznościowych.

Konrad Cinkowski
Konrad Cinkowski
Michał Finfa Facebook / Na zdjęciu: Michał Finfa
7 kwietnia w Polsce odbędą się kolejne wybory. Tym razem samorządowe, a w gronie kandydujących na stanowiska nie brakuje przedstawicieli ze świata "czarnego sportu". O miejsce w Radzie Miasta Grudziądza ubiegać się będzie Robert Kempiński (więcej TUTAJ).

Na podobny krok zdecydował się Michał Finfa, który będzie ubiegał się o mandat radnego. "Nowe wyzwanie i czas ważnych decyzji" - napisał w mediach społecznościowych.

Menedżer Cellfast Wilków jest numerem 1 w okręgu 2 do Rady Miasta Krosno z listy Samorządne Krosno Prezydenta Piotra Przytockiego.

ZOBACZ WIDEO: Koniec kariery, spokój czy nowy impuls. Czego potrzebuje Tai Woffinden?

- Wychowałem się w tym mieście, obecnie pracuję i wiążę przyszłość z tym miastem. Chciałbym wykorzystać drzemiący w nas, mieszkańcach, potencjał - powiedział Finfa w materiale prasowym.

Powodzenie Finfy w wyborach samorządowych z pewnością nie oznacza konieczności zaprzestania pracy w klubie z Metalkas 2. Ekstraligi. W przeszłości, w poprzednim krośnieńskim klubie, funkcję radnego i trenera drużyny łączył już Ireneusz Kwieciński.

Czytaj także:
1. Żużel doczeka się reprezentanta Japonii? "Byłbym bardzo szczęśliwy"
2. Zawiodła ich postawa Niemców. "Trochę nie fair"

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×