Żużel. Pawlicki i Pedersen nie pojadą w meczu w Danii

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Na zdjęciu: tor żużlowy po deszczu
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: tor żużlowy po deszczu
zdjęcie autora artykułu

Z uwagi na niekorzystne prognozy pogody i w konsekwencji obawy o stan toru nie dojdzie do skutku jeden z trzech planowanych na środę meczów duńskiej SpeedwayLigaen. Mieli w nim wystąpić m.in. Przemysław Pawlicki, Nicki Pedersen czy Mikkel Michelsen.

Spotkanie w Grindsted zapowiadało się elektryzująco, ponieważ na torze miało zaprezentować się wielu znanych zawodników. W barwach GSK Liga choćby Przemysław Pawlicki czy Nicki Pedersen, z kolei po stronie przyjezdnych ze Slangerup Speedway w składzie znajdowali się m.in. Mikkel Michelsen czy Chris Holder.

Prognozy na środę nie są zbyt korzystne dla Grindsted, stąd jeszcze przed południem podjęcie decyzji o odwołaniu zawodów. Co ciekawe, w czwartek oba zespoły mają zmierzyć się w Slangerup w zaległym meczu, które z kolei nie doszło do skutku w kwietniu. Nie wystąpią jednak w nim Pawlicki i Michelsen, ponieważ tego samego dnia czeka ich występ w PGE Ekstralidze w Zielonej Górze.

Na środę planowane są wciąż dwie inne potyczki, tj. Esbjerg Vikings - Soenderjylland Elite Speedway oraz Team Fjelsted - Region Varde Elitesport. Oba wystartować mają o godz. 18:30. Portal WP SportoweFakty przeprowadzi z nich relację tekstową LIVE.

CZYTAJ WIĘCEJ: Czekał na to wiele lat. Lebiediew jak już wygrał, to ocierając się o perfekcję Deklasacja w Slangerup. Świetni Jepsen Jensen i Lyager, skuteczny był też Holder

ZOBACZ WIDEO: Duże zmiany w teamie Maxa Fricke'a. Opowiedział o szczegółach

Źródło artykułu: WP SportoweFakty