Żużel. Grand Prix Szwecji w Malilli. Gdzie oglądać? Czy startują Polacy? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik
WP SportoweFakty / Michał Krupa / Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik
zdjęcie autora artykułu

W sobotę odbędzie się kolejna runda cyklu Grand Prix. O punkty do klasyfikacji łącznej walczyć będzie trzech reprezentantów Polski. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać te zawody na żywo.

Żużel. Speedway Grand Prix. Turniej w Malilli. Gdzie oglądać? Czy będą w telewizji?

Przed nami już piąta runda zmagań o indywidualne mistrzostwo świata. Aktualnie zdecydowanym liderem klasyfikacji jest Bartosz Zmarzlik, który o 14 punktów wyprzedza Jacka Holdera i o 15 Roberta Lamberta.

Oprócz czterokrotnego mistrza do rywalizacji przystąpi jeszcze dwóch Polaków - Dominik Kubera i Szymon Woźniak. Zajmują aktualnie 8. i 11. miejsce.

Początek zawodów o godz. 19:00. Transmisji na żywo nie przeprowadzi żadna stacja telewizyjna w Polsce. Do obejrzenia będą za to kwalifikacje - o godz. 15:00 na Eurosporcie 2.

Stream online z Grand Prix. Jak znaleźć transmisję?

Turniej o Grand Prix Szwecji do obejrzenia będzie wyłącznie w internecie, za pośrednictwem platform streamingowych Player oraz Max (po wykupieniu odpowiednich pakietów). Tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek Grand Prix Szwecji w Malilli: 15 czerwca (sobota), godz. 19:00. Transmisja TV: brak. Stream online: Player (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czytaj także:Nowe twarze bez kompleksów. Polscy juniorzy w komplecie na podium w Malilli!Wykonał pierwszy krok w kierunku mistrzostwa świata. "Dwa lata temu nikt by na to nie postawił"

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Cook, Kvech, Baron i Majewski gośćmi Puki

Źródło artykułu: WP SportoweFakty