Żużel. Katastrofalny błąd Jana Kvecha. "Co za niereformowalny ananas" [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eurosport Polska / Koszmarny błąd Jana Kvecha
Twitter / Eurosport Polska / Koszmarny błąd Jana Kvecha
zdjęcie autora artykułu

Komentatorzy Eurosportu byli zszokowani tym, co w barażu o trzecie miejsce 2. półfinału Speedway of Nations zrobił Jan Kvech. Czech zachował się tak, jakby nie znał zasad.

O trzecie miejsce podczas 2. półfinału Speedway of Nations walczyli Łotysze i Czesi. Krótko po starcie pierwszy był Vaclav Milik, drugi Andrzej Lebiediew, a trzeci - Daniił Kołodinski. Stawkę zamykał Jan Kvech. Taki układ dawał finał reprezentacji Łotwy (2. i 3. miejsce w SoN są bowiem cenniejsze od 1. i 4.).

Chwilę później Lebiediew wyprzedził Milika, a Kołodinski spadł na ostatnie miejsce i tym samym o krok od finału byli Czesi.

Raczej nic by się nie zmieniło, gdyby nie to, że Jan Kvech nabrał ochoty na walkę o pierwsze miejsce. W pewnym momencie popełnił koszmarny błąd i upadł. Tym samym Czesi stracili możliwość jazdy w wielkim finale.

Komentatorzy Eurosportu Marcin Kuźbicki i Michał Korościel byli totalnie zszokowani zachowaniem Kvecha.

"Janek uspokój się! Jasiu!" - apelowali, gdy Kvech zaczął atakować Lebiediewa. "Czy ktoś wytłumaczył regulamin?", "Co za człowiek! Co za niereformowalny ananas!", "To już przesada" - dziwili się później.

ZOBACZ WIDEO: Magazyn PGE Ekstraligi. Goście: Cugowski, Fajfer, Małkiewicz i Dowhan

Czytaj także: > Co za poświęcenie. Przejechał rowerem 450 kilometrów, aby obejrzeć mecz swojej drużyny! > Przez ten mecz prezes wrócił do palenia. "To są praktycznie derby"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty