KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Pozostało 2500 biletów na derby Ziemi Lubuskiej

3 dni pozostały do drugiego w tym roku pojedynku derbowego na stadionie im. Edwarda Jancarza. W najbliższą niedzielę Stal Gorzów zmierzy się z drużyną Stelmet Falubazu Zielona Góra.
Szymon Kaczmarek
Szymon Kaczmarek

Sprzedaż wejściówek trwa, a pozostało już niespełna 2,5 tys. wolnych miejsc na obiekcie im. Edwarda Jancarza.

Uwaga! Kibice zakupujący wejściówki będą musieli okazać dowód tożsamości (z numerem PESEL, w przypadku wszystkich, którym został nadany oraz innym numerem dokumentu tożsamości dla osób z zagranicy) ze zdjęciem lub w przypadku zakupu większej ilości biletów - dowody tożsamości pozostałych osób lub kserokopie tych dokumentów (z numerami PESEL).

Sprzedaż biletów jedynie w sklepie klubowym w Galerii Askana oraz punktach partnerskich. Ze względu na konieczność weryfikacji danych osobowych nie będzie możliwości zakupu biletów przez Internet.

Harmonogram sprzedaży:
28.08.2012 - przedsprzedaż dla posiadaczy Kart Kibica
29.08.2012 - 09.09.2012 - Przedsprzedaż otwarta
10.09.2012 - 16.09.2012 - Sprzedaż otwarta

Sprzedaż otwarta:

trybuna wysoka:
bilet normalny - 55zł
bilet ulgowy - 45zł

trybuna niska
bilet normalny - 45zł
bilet ulgowy - 30zł

W związku z faktem, że mecze derbowe zaliczają się do imprez podwyższonego ryzyka, 16 września 2012 r. na stadionie im. Edwarda Jancarza obowiązywać będzie szereg zmian w organizacji zawodów.

Każdy kibic zgodnie z regulaminem imprezy jest zobowiązany do okazania dowodu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL (jeśli jest nadany). Kibice posiadający karnety muszą potwierdzić zgodność danych z karnetu z dokumentem tożsamości.

Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion ze względu na zaostrzone i czasochłonne procedury bezpieczeństwa (weryfikacja tożsamości). Dobra współpraca ze służbami organizacyjnymi ułatwi płynne wejście na obiekt.

W przypadku odwołania zawodów podstawą do zwrotu za bilet jest posiadanie paragonu potwierdzającego zakup.

Kibice posiadający karnet na sezon 2012 mają wstęp na tą imprezę za okazaniem całorocznej wejściówki oraz dokumentu tożsamości. W przypadku, gdy na karnet wybiera się inna osoba, musi ona wypełnić formularz dostępny na stronie klubu.

Kibice, którzy chcą przepisać dane z biletu na inną osobę, muszą zgłosić się do siedziby klubu, bądź w dniu zawodów do kasy nr 8 - Informacja.

Punkty partnerskie Stali Gorzów, gdzie prowadzona jest sprzedaż wejściówek na mecze ligowe:
- EBIS (Tonery, Atramenty), róg Dekerta i Czartoryskiego, Gorzów Wielkopolski
- Salon meblowy Sukces - ul. Okrężna 1, Strzelce Krajeńskie

Wejście na bilety ulgowe przysługuje wyłącznie młodzieży uczącej się, studentom do 25. roku życia, kobietom, rencistom i emerytom za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 7 - wstęp bezpłatny (bez rezerwacji miejsca).

W sprzedaży są również:

- Bilet Prestige - 150 zł - upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach - liczba biletów ograniczona.

- Bilet VIP - 300 zł - upoważnia do wejścia na trybunę główną przed i w trakcie zawodów oraz skorzystania z cateringu, jak również upoważnia do wejścia do parku maszyn po zakończonych zawodach - liczba biletów ograniczona.

Bilety Prestige i VIP są dostępne tylko i wyłącznie w sekretariacie klubu.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (14)
 • Af Zgłoś komentarz
  ludzie do kas komplecik musi być koniecznie.Tomek powiedział,że najlepsi kibice są w Gorzowie i że dla nas jeździ.Jego serce jest w Gorzowie,dla kibiców i dla Stali.Włóżmy całe nasze
  Czytaj całość
  serca w kibicowanie naszym najwspanialszym bohaterom,a na pewno pojadą jak uskrzydleni.Pierwszym krokiem będzie pojawienie się na Jancarzu.Zapraszam
  • Af Zgłoś komentarz
   powinien być komplet ,ale zobaczymy
   • ROSE Zgłoś komentarz
    W Toruniu tez idzie nie zle, zamierzakm kubic bilet ale na tym meczu jakies 10 tysiecy peknie.
    • Klima_Gniezno Zgłoś komentarz
     Stali gratuluje awansu do Finału;-) falubaziary już nie mają szans Mecze w Gnieźnie i Gorzowie NAJCIEKAWSZE w tą niedziele:)
     Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
     ×
     Sport na ×