Jason Crump pożegnał się z Grand Prix

Australijski trzykrotny mistrz świata Jason Crump zawodami w Toruniu pożegnał się ze startami w cyklu Grand Prix. Na Motoarenie "Kangur" zdobył 5 punktów i zajął 12. miejsce.

Mateusz Makuch

Tym samym zamknięta została kolejna piękna karta w historii speedway'a. Jason Crump to jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w dziejach żużla.

Australijczyk zakończył swój udział w Toruniu w biegu 17. Dojechał w nim do mety na trzecim miejscu, ale dzielnie walczył, tak jak przez całą swoją przygodę w Grand Prix, do samej kreski o lepszą lokatę. Po biegu podziękował publiczności runda honorową. Kibice na stojąco pożegnali mistrza z Antypodów.
Jason Crump kończy swoją przygodę z Grand Prix Jason Crump kończy swoją przygodę z Grand Prix