WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Ilja Czałow na dwa lata w Ostrowie

Ilja Czałow podpisał dwuletni kontrakt z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Nie oznacza to jednak, że młody Rosjanin w przyszłym sezonie reprezentował będzie barwy ostrowskiego klubu.
Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik

Ilja Czałow uchodzi za jeden z największych rosyjskich talentów młodego pokolenia. W Ostrovii jeździł w końcówce sezonu 2012 w meczach barażowych, w których spisał się bardzo dobrze. Nic więc dziwnego, że zarząd Ostrovii wiąże z Czałowem duże nadzieje. – Podpisaliśmy dwuletni kontrakt. Zakładamy jednak, że w 2013 roku Ilja może zostać wypożyczony do innego klubu, który wyposaży go w dobrej klasy sprzęt. Ten chłopak ma duży talent. Musi tylko jeździć. Nie wiadomo jednak, czy załapałby się do składu Ostrovii w przyszłym sezonie - wyjaśnia Mirosław Wodniczak.

- Jeśli chodzi o Ilję Czałowa wszystko wskazuje na to, że będzie on trenował z nami w Ostrowie, ale na starty w lidze zostanie wypożyczony do innego klubu. Nie chcemy blokować tego chłopaka. To zawodnik przyszłościowy, który jednak potrzebuje jazdy - uważa Michał Widera.

Skład Ostrovii nie jest jeszcze kompletny, ale wszystko wskazuje na to, że do końca tego tygodnia będzie ujawniony co najmniej jeden zawodnik. Mirosław Wodniczak potwierdził, że będzie to także Rosjanin.

Ilja Czałow w końcówce sezonu 2012 z dobrej strony pokazał się w polskiej lidze. Ilja Czałow w końcówce sezonu 2012 z dobrej strony pokazał się w polskiej lidze.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (24):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • kicol95 0
  Śmieszny jesteś nie znasz mnie chłopcze więc skąd możesz wiedzieć czy mam wiedzę czy jej nie mam.Za to ty swoje pokazujesz swoimi bezmyślnymi komentarzami.
  QSalek Ty za to nie masz żadnej wiedzy.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • QSalek 1
  Ty za to nie masz żadnej wiedzy.
  kicol95 Dobra człowieku czytam twoje komentarze w różnych tematach,jeśli nie masz nic ciekawego do dodania to się nie udzielaj.Twoja wiedza na temat tego sportu jest ograniczona wnioskując po twoich komentarzach.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • QSalek 1
  Przymierzać to sobie możecie.
  JARKO-Wlkp Co do Kildemanda to także przymierzany był (jest) do nas. Wiadomo,w czym problem ......... Many,many,many .....
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (21)
Pokaż więcej komentarzy (24)
Pokaż więcej komentarzy (24)
Pokaż więcej komentarzy (24)