Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Żużlowcy Stelmet Falubazu dostali od sponsora szwajcarskie zegarki

Stelmet Falubaz Zielona Góra w tym roku został Drużynowym Mistrzem Polski. W nagrodę za ten sukces żużlowcy ekipy spod znaku Myszki Miki otrzymali od jednego ze sponsorów szwajcarskie zegarki.
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk

W tym roku minęło 10 lat odkąd firma Kronopol wspiera żużlowy klub z Zielonej Góry. W związku z tym przez cały sezon prowadzona była akcja "10 lat z Falubazem - mistrzowskie partnerstwo". Po zakończeniu rozgrywek, w których Stelmet Falubaz Zielona Góra zdobył swoje siódme w historii Drużynowe Mistrzostwo Polski, przedstawiciele sponsora w specjalny sposób uhonorowali żużlowców.

Zawodnicy z Zielonej Góry otrzymali od sponsora strategicznego wartościowe upominki. - Mistrzowie zasługują na mistrzowskie traktowanie, dlatego pozwoliliśmy sobie na ufundowanie zawodnikom upominków. Są to wysokiej klasy szwajcarskie zegarki. Skoro trafiają do mistrzów, to muszą być z kolekcji master, ze specjalnymi grawerami. Pięknie dziękujemy za super współpracę i super wynik - powiedział na łamach portalu zielonagora.sport.pl prezes Kronopolu, Maciej Karnicki.

Za wsparcie w całym sezonie podziękował szkoleniowiec Stelmet Falubazu Zielona Góra. - Bardzo dziękujemy firmie Kronopol za pomoc i wielkie wsparcie. Był to dla nas bardzo trudny sezon, dość mozolnie się rozkręcaliśmy, ale nie było paniki, bo historia pokazała, że ostatnie lata w Falubazie wyglądały podobnie. Mimo różnych przeciwności udało nam się zdobyć medal. Może okoliczności finału nie były najszczęśliwsze, ale przecież na ten sukces pracowaliśmy przez cały sezon. Wszyscy dołożyli swoją, mniejszą lub większą, cegiełkę - przyznał Rafał Dobrucki.

Jesteś kibicem "czarnego sportu"? Mamy dla Ciebie fanpage na Facebooku. Zapraszamy!

Źródło: zielonagora.sport.pl

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
zielonagora.sport.pl

Komentarze (43):

Zobacz więcej komentarzy (30)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×