WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

W Lublinie niepokój po decyzji Bogdanki. Miśkowiak: Nie wyobrażam sobie, że nie pojedziemy

Bogdanka nie będzie dłużej wspierać KMŻ Lublin. Sytuacją jest zaniepokojony Robert Miśkowiak. - Nie wyobrażam sobie, że nie przystąpimy do sezonu - mówi zawodnik.
Jarosław Galewski
Jarosław Galewski

Jak już wcześniej informowaliśmy, Bogdanka nie będzie wspierać w nadchodzącym sezonie żużlowców KMŻ Lublin. To duży problem dla klubu. Działacze zbudowali skład, do którego utrzymania potrzebny jest budżet na poziomie niespełna dwóch milionów złotych. Problem polega jednak na tym, że w tej kwocie uwzględniane było wsparcie kopalni. Co więcej, włodarze szacowali, że Bogdanka będzie w dalszym ciągu największym partnerem biznesowym klubu.

Robert Miśkowiak wierzy, że działacze KMŻ Lublin poradzą sobie w trudnej sytuacji Robert Miśkowiak wierzy, że działacze KMŻ Lublin poradzą sobie w trudnej sytuacji
Obecna sytuacja musi niepokoić zawodników. Jednym z nich jest Robert Miśkowiak, który wielokrotnie podkreślał, że przy wyborze nowego pracodawcy kierował się przede wszystkim względami finansowymi. W ostatnich latach żużlowiec nie miał szczęścia do klubów. Pieniędzy zarobionych w ubiegłym roku w Gdańsku nie otrzymał do dziś. A chodzi o niemałą kwotę, bo ponad 400 000 zł. Żużlowiec liczył, że wszystko będzie wyglądać inaczej w Lublinie. Teraz mimo wszystko nie traci optymizmu i wierzy, że działacze poradzą sobie z problemami. - Jestem zaniepokojony, ale myślę, że brak wsparcia tego sponsora zostanie zrekompensowany w inny sposób. Liczę, że działacze jakoś to zorganizują. Nie wyobrażam sobie, że moglibyśmy nie wystartować. Kontrakty zostały podpisane, więc wszyscy chyba mieli świadomość, na co się piszą. Klub powinien brać pod uwagę każdą ewentualność przy podpisywaniu umowy z zawodnikami. Mam nadzieję, że wszystko uda się pozytywnie rozwiązać - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Miśkowiak.

Zawodnik kreowany w Lublinie na lidera drużyny jest daleki od paniki. Do sezonu przygotowuje się w spokoju. Będzie miał za co zainwestować w sprzęt i to dużej mierze zasługa jego sponsorów. - Duże podziękowania dla całego zespołu Inawery. Do sezonu przygotowuję się normalnie i to w dużej mierze zasługa mojego sponsora. Jego wsparcie jest dla mnie kluczowe. W innym przypadku moje przygotowania byłyby praktycznie niemożliwe - dodał na zakończenie Miśkowiak.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Kup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (56):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • tok 0
  Korbi-korba ironic tristan gremlin czy inne "cuś"-czy matka natura jest aż tak okrutna jak w twoim przypadku. ? Przenieś się na Madagaskar, proszę. Nie trybisz? Czyżbyś był w ciemnym wąwozie ? Bless, bless, jak to mówią inostrańcy.
  gremlinironic. A mnie to żabka plum na ile ustrzelił cię wielebny, trzeba było zamówić za siebie – miałbyś rabat .Czeski jesteś i tyle ( może znowu będziesz miał tokujący problemy co to znaczy – czyżby oglądanie rancza było tego przyczyną ?). Czyżbyś był w dolinie ?? Przyspiesz jarzenie !!! Adios makaronos hehe
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • gremlinironic. 1
  A mnie to żabka plum na ile ustrzelił cię wielebny, trzeba było zamówić za siebie – miałbyś rabat .Czeski jesteś i tyle ( może znowu będziesz miał tokujący problemy co to znaczy – czyżby oglądanie rancza było tego przyczyną ?). Czyżbyś był w dolinie ?? Przyspiesz jarzenie !!! Adios makaronos hehe
  tok Dałem już na mszę za ciebie, nawet nie wiesz ile mnie to kosztowało. Trzymaj się Korbi-korba ironic tristan gremlin czy inne "cuś" p.s. co znaczy "cmoknąć wacka w pompę" wiesz tylko ty i to mi wystarczy, nie mieszaj mnie w swoje chore gierki erotyczne, to tfuj rynsztokowy poziom, nic mi do tego.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • tok 0
  Dałem już na mszę za ciebie, nawet nie wiesz ile mnie to kosztowało. Trzymaj się Korbi-korba ironic tristan gremlin czy inne "cuś"
  p.s. co znaczy "cmoknąć wacka w pompę" wiesz tylko ty i to mi wystarczy, nie mieszaj mnie w swoje chore gierki erotyczne, to tfuj rynsztokowy poziom, nic mi do tego.
  ironicgremlin Bez trzody chlewnej, może za jakiś czas nie będziesz bończysławem :-) Kumasz czaczę ?? :-)Spoko loko, luz i spontan : -) Otrzymasz zaproszenie na poważna dyskusję o zużlu : -) Podczas rzeczowej dyskusji będziesz miał okazję zapoznać się Panie Sledczy z materiałami (wideo ) o pobycie grupki koziołków na GP w Toruniu ( rok 2013 - łącznie z sektorem i miejscami) kurtki mieli klubowe, czarne z koziołkowymi naszywkami ), w grupie ( 2 kózek i 6 koziołków brylował prawie 2 metrowy "cap"), o szczegółach podczas tej rzeczowej dyskusji :-P.s. korbi to warszawiak hehe i to jego konto hehe Panie Śledczy :-) Przy okazji dowiedz się, co to znaczy "cmoknąć wacka w pompę"- wychodzi na to, że coś niedouczony jesteś :-) :-)
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (53)
Pokaż więcej komentarzy (56)
Pokaż więcej komentarzy (56)
Pokaż więcej komentarzy (56)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×