KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Krzysztof Cegielski: Wystarczyłby jeden telefon Marka Cieślaka

Krzysztof Cegielski jest przekonany, że gdyby wypadek losowy wymusił konieczność zmian w kadrze Polski, żużlowcy - nawet spoza nominowanej piątki - stawiliby się w Bydgoszczy na wezwanie Cieślaka.

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Krzysztof Buczkowski został zawodnikiem rezerwowym kadry Polski na DPŚ. Niektórzy zastanawiają się, co stanie się, gdyby faktycznie występ "Buczka" byłby konieczny w Bydgoszczy. - Krzysztof Buczkowski miał już przyjemność startowania w reprezentacji Polski w zawodach rangi DPŚ. O ile dobrze pamiętam, wypadł wówczas bardzo dobrze. Faktycznie, obecnie jest kilku innych zawodników w lepszej dyspozycji niż Buczkowski. Myślę, że gdyby - odpukać - któremuś z tej czwórki podstawowej coś się stało, czy to kontuzja, czy jakaś nagła fatalna dyspozycja, Krzysiek Buczkowski mógłby go zastąpić, a być może trener zadecydowałby powołać innego zawodnika do tej czwórki - uważa Krzysztof Cegielski.
Zdaniem naszego eksperta, nawet żużlowcy, którzy nie czuliby się dobrze w roli rezerwowych, w razie wyższej konieczności, natychmiast stawiliby się w Bydgoszczy, by pomóc reprezentacji Polski. - Myślę, że ci zawodnicy, którzy pozostają w odwodzie, przykładowo Patryk Dudek, Maciej Janowski czy Adrian Miedziński, po jednym telefonie Marka Cieślaka, zjawiliby się gotowi do startu w Bydgoszczy. Jestem przekonany, że nie byłoby z tym problemów. Startują przecież na co dzień, jeżdżą w różnych miejscach. Piotr Pawlicki również jest dobrze dysponowany i mógłby wskoczyć do składu w ostatniej chwili, jeśli zaszłaby taka potrzeba - uważa Cegielski.
Krzysztof Cegielski jest przekonany, że jeśli zaistniałaby taka konieczność, kadrowicze stawiliby się natychmiast w Bydgoszczy na wezwanie Marka Cieślaka Krzysztof Cegielski jest przekonany, że jeśli zaistniałaby taka konieczność, kadrowicze stawiliby się natychmiast w Bydgoszczy na wezwanie Marka Cieślaka
- Samo uczestniczenie w przygotowaniach do DPŚ i bycie w tej piątce kadrowiczów nie jest najważniejsze. Gdyby coś się wydarzyło losowego, myślę, że zawodnicy, będący w obwodzie, których wcześniej wymieniłem czyli Miedziński, Dudek, Janowski czy Piotr Pawlicki, na prośbę trenera pojawiliby się natychmiast w Bydgoszczy i też moglibyśmy liczyć na ich dobry start w finale DPŚ - kończy nasz ekspert.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy Marek Cieślak może faktycznie liczyć na kadrowiczów spoza nominowanej piątki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (44)
 • jaskółka Zgłoś komentarz
  na foto nie ma ich w kadrze ??? - Dudek -przykro ale kontuzja, miedziński- hmmm bandyta ( raczej do kadry to mu juz bardzo daleko) - Gollob - swoje już zrobił.
  • miroslaw998 Zgłoś komentarz
   Myślę że bez sensu jest jakakolwiek dyskusja kto jest pod telefonem a kto nie. Tu liczy się forma i ambicja. Skoro jednak wywołany został temat Cieślak-Cegielski to uważam że warto przy
   Czytaj całość
   okazji podyskutować w kwestii zmiany na stanowisku opiekuna reprezentacji. Zaznaczam opiekuna bo o trenerce w przypadku Cieślaka który od trzydziestu lat na motocyklu nie jeździł a patrząc na zaszłe zmiany [tłumiki,silniki,geometrie] Cegła jako omal równolatek śmiało mógłby zająć jego miejsce. Skoro ktoś wspomina coś o przypadkach losowych,to uważam że tylko taki może spowodować zmiany na tym stanowisku. Myślę że czas najwyższy aby wysłać na emeryturę tego ulubieńca Centrali w Warszawie. Kto tego ma jednak dokonać? Byłby to może pierwszy krok do zmian do których co niektórzy nawołują aby nie mieć do czynienia z idiotyzmami podobnymi do tych z Częstochowy że podam to jako pierwszy lepszy przykład.
   • Andrzej Nowak Zgłoś komentarz
    Śmieszą mnie te dyskusje. Cieślak w tej chwili ma niepodważalną pozycję w polskim speedway'u. To jest "Kazimierz Górski" polskiego żużla. Ponieważ jestem również kibicem siatkówki
    Czytaj całość
    rozpętała się tam dyskusja czy w razie gdyby dostał obywatelstwo polskie jeden z najbardziej utalentowanych siatkarzy młodego pokolenia reprezentant Kuby Leon [ w wieku bodajże 16 lat ] regularnie grał w reprezentacji tego kraju. Większość "fachowców" była na nie. Niemcy nie mają w piłce kopanej tego typu problemów i są mistrzami świata, a u nas nie wolno, nie wypada, nie gada po polsku. Dlatego w piłce kopanej sąsiadujemy w zestawieniu FIFA obok Haiti, którą to drużynę w 1974 roku na MŚ odprawiliśmy 7:0, a teraz pozycja naszej piłki jest taka jak i wiek ekspertów i działaczy z PZPN. To samo było z Holtą. Dlatego my Polacy mając takie poglądy będziemy po wsze czasy zasuwać w kraju za 1200 PLN lub alternatywnie zbierać ogórki, szparagi lub wstawiać kible a łazienkach u Niemców, Francuzów itp. Powodzenia.
    • arniUT Zgłoś komentarz
     To zależy jaki telefon ma Cieślak ? ;)
     • Arras74 Zgłoś komentarz
      protasiewicza za olanie kadry nigdy bym juz nie powolal!!!
      • Kaczor Falubaz Zgłoś komentarz
       Panie Krzysztofie z tymi telefonami to lepiej ostrożnie;)
       • Pan wszystkich Panów Zgłoś komentarz
        Ernest 1.043 ale nie wiem czemu się nie załapał
        • real_M Zgłoś komentarz
         13.Patryk Dudek SPAR Falubaz Zielona Góra 2,043 15.Bartosz Zmarzlik Stal Gorzów 1,979 16.Maciej Janowski Betard Sparta Wrocław 1,962 29.Krzysztof Buczkowski Grupa Azoty Unia
         Czytaj całość
         Tarnów 1,705 !!!!!!
         • Robinson Zgłoś komentarz
          A po co tu w ogóle jakieś dyskusje!! Dla krytyków Marka Cieślaka proponuje zajrzeć w osiągnięcia kadry juniorów i seniorów pod wodzą owego pana i wszystko jasne!! Krytycy krytykujecie
          Czytaj całość
          Marka krytykujecie Tomasza Golloba a osiągnięcia jakie oboje posiadają to chu .. ? !!!
          • Max94 Zgłoś komentarz
           Jak dla mnie minimum rezerwowym powinien być Piotr Pawlicki
           • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
            P.Krzysztofie każdy zawodnik powinien stawić się do reprezentacji jeżeli zostanie powołany. Powołanie do kadry narodowej dla zawodnika powinno być wyróżnieniem jak powiedział Pe pe.
            Czytaj całość
            Przy powołaniu Buczkowskiego Cieślak wypowiedział się dla czego podjął taką decyzję i dodał byli tacy zawodnicy,co powiedzieli jadę na urlop ,nie mogę mam inne plany,którzy to byli zawodnicy tego P Marek nie powiedział.TAKIE POSTĘPOWANIE ZAWODNIKÓW TEŻ DUŻO DAJE DO MYŚLENIA.
            • tomas68 Zgłoś komentarz
             No lipny teraz udowodnij że jesteś czymś czy kimś hehe z taki właśnie składem i bez bredzenia że ktoś jest kontuzjowany. Było widać jak to czołgista palił się na tą rezerwę.
             • bullet79 Zgłoś komentarz
              Cegła,jeden telefon do Kreta i chłopak od razu sie stawia..pewny punkt zespołu;))
              Zobacz więcej komentarzy (7)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×