Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Paweł Sadzikowski: Werdyktu nie chcemy komentować

GKSŻ ukarała MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovię karą w wysokości 70 tysięcy złotych. - Nie będę oceniać, czy werdykt GKSŻ jest surowy czy też nie - powiedział prezes Speedway Wandy Kraków.
Michał Wachowski
Michał Wachowski

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Za "szereg poważnych uchybień po stronie organizatora zawodów" ostrowianie muszą zapłacić karę 50 tys. złotych, a także zwrócić krakowianom koszt podróży na to spotkanie w kwocie 20 tys. złotych. Ponadto karą finansową oraz rocznym zawieszeniem ukarano kierownika MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovii.


Prezes Speedway Wandy Instal Kraków, Paweł Sadzikowski, zapytany o to, jak ocenia werdykt GKSŻ odparł: - Zapoznaliśmy się już z decyzją i wiemy o karach finansowych nałożonych na ostrowian. Nie chcemy jednak tego werdyktu komentować. Na tę chwilę liczy się dla nas mecz, który rozegramy w czwartek w Ostrowie.

Krakowianie zapowiadali w ostatnich dniach, iż liczą na surowe ukaranie MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia. Po tym, jak zebrali stosowne dowody na uchybienia ze strony gospodarzy finałowego meczu, złożyli doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa do ostrowskiej Prokuratury. - Nie będę oceniać, czy werdykt GKSŻ jest surowy czy też nie. Liczymy na to, że uda nam się wygrać dwumecz z ostrowianami i zakończymy rozgrywki na pierwszej pozycji. Dopiero później pomyślimy, czy podjąć dalsze kroki - zakończył.

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia ukarana! Ostrowianie muszą łącznie zapłacić 70 tys. złotych!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (25):

 • Janusz48 Zgłoś komentarz
  TYLU KIBICÓW I SPONSORÓW A NIE POTRAFIĄ UTRZYMAĆ PRZYZWOITEGO POZIOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Janusz48 Zgłoś komentarz
   I TAK I LIGA - II LIGA CO TO ZA DZIAŁACZE?
   • DrawA Zgłoś komentarz
    A płacicie za brak winy. I nie strasz , bo wiesz co ...
    • DrawA Zgłoś komentarz
     Wara od Sadzikowskiego . Na tę chwilę to wy macie zwrócić 20 tys. A to dopiero początek ....
     • waldi osw Zgłoś komentarz
      sadzikowski ...zobaczysz po meczyku jak cie ovia wyciszy w sadzie i nie tylko ciebie pozdrawiam
      • DrawA Zgłoś komentarz
       I na koniec. Można wykazać szereg poważnych uchybień (strata dla przeciwników), ukarać kwotą 50 tys., zawiesić kierownika na rok ( za nic się nie zawiesza ) ,ale krzywdy (???!!!)
       Czytaj całość
       kanciarzom zrobić nie wolno. Czyli: wałki były ale trudno. Im wolno.Ostatecznie zwrócimy krakusom dwie dychy za przyjazd i niech się zamkną. Sądy sądami , a sprawiedliwość musi być po stronie ovii. GKSŻ !!! Awansujcie ich od razu do Eligi!!! Niech się cała Polska pośmieje z was i z przekrętovii. Wałek roku , a wy udajecie Steve Wondera !? Kompromitacja na całego. TO NIE DESZCZ. TO PLUJĄ WAM W OCZY !!! KIBICE !!!
       • DrawA Zgłoś komentarz
        "Szereg poważnych uchybień po stronie organizatora zawodów" Jakich uchybień? Konkrety!!! Za co te 50 tys? Lepiej napisać ogólnie, żeby nie urazić i nie zaszkodzić oszustom z
        Czytaj całość
        przekrętovii.Parcie niesamowite. Zielone światło dla klubów na wałki. 14 bieg nie po naszej myśli i Wacek wyłącza prąd. Powtórka biegu. Źle poszło ? Znowu trzeba wyłączyć. Jak w przekrętovie mafia GKSŻ pozwala to i nam nie ma prawa nic zrobić. Taka taktyka. Cała mafia powinna się podać do dymisji. Co wy robicie z tym pięknym sportem ? Prywatny folwark !!! Jak potem ewentualnie awansować przekrętovię do 1 ligi ? Po walkowerze trochę nie wypada. Lepiej nakazać powtórzyć mecz. A co z zamianą numerów juniorów? Co z Drymlem? Co z wynikiem pierwszego podejścia do rewanżu? To wszystko zaszkodziłoby WODNICZAK GATE.
        • sympatyk żu-żla Zgłoś komentarz
         Jeżeli sprawa jest w prokuraturze i GKSŻ ,która nałożyła karę na klub zobaczymy co z tego jeszcze wyniknie czas przyniesie odpowiedź. Wyciąganie wniosków jeszcze za wcześnie,
         • RYCHOMR Zgłoś komentarz
          Jutro w Ostrowie od rana ma padać "Przewidywane przelotne opady od czwartku rano do piątku popołudniu" Pewnie znowu zawody odwołają a Drymlowi Czeska Federacja ukręci wór i samej d.py,za
          Czytaj całość
          to że się na nich wypiął
          • Spajderdog Zgłoś komentarz
           CAŁA POLSKA Z WANDECZKA !!!
           • ostry.pp Zgłoś komentarz
            Dobrze się bawicie w Lublinie i Krakowie? bo tylko z tych dwóch miast płyną głosy frustratów... w przypadku lublina to sie dziwie bo oni przy zielonym stoliku znajdą się w pierwszej
            Czytaj całość
            lidze skąd z hukiem spadli. Przyganiał kocioł garnkowi.... ha ha ha
            • bartollo Zgłoś komentarz
             Nie ma co komentować werdyktu, bo to kpina i skandal. Rączka rączkę myje, póki Szymański będzie przy korycie.
             • Master1922 Zgłoś komentarz
              Już się nie wypowiadają, bo wiedzą, ze Ovia zgłosi sprawę o zniesławienie klubu,Krakusy się doigrają, no ale jak się oskarża bez podstawnie to kara musi być.
              Zobacz więcej komentarzy (12)
              Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
              ×
              Sport na ×