Transfery w Premier League: Kenneth Hansen w Workington Comets, ofensywa Glasgow Tigers

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Kluby rywalizujące w żużlowej Premier League nie próżnują i kontraktują kolejnych zawodników. W minionych dniach transferową ofensywę przypuścili działacze Glasgow Tigers.

Działacze Workington Comets dokonali solidnego wzmocnienia przed nowym sezonem. W przyszłym roku w barwach Komet startować będzie Kenneth Hansen. 27-latek w minionym sezonie wraz z Coventry Bees zdobył tytuł wicemistrza Wielkiej Brytanii. Dla Duńczyka będzie to powrót do ekipy z Derwent Park.

 - Z przyjemnością mogę przywitać Kennetha w naszym zespole. On ścigał się u nas w 2007 roku, ale po kilku meczach doznał kontuzji. Wtedy ze względu na limit średniej nie mógł do nas wrócić. Cieszę się, że udało się go ściągnąć do nas - powiedział Tony Jackson. Hansen nie jest jedynym zawodnikiem, który ma ważną umowę z Kometami. W tym zespole w przyszłym roku nadal startować będzie Mason Campton. [ad=rectangle]   Nazwiska aż pięciu zawodników ogłosili działacze Glasgow Tigers. W zespole ze Szkocji startować będą Nick Morris, Kozza Smith, Dimitri Berge, James Sarjeant oraz Victor Palovaara. Włodarze Tygrysów liczą na to, że nowym liderem zespołu będzie Morris. - Jego średnia w porównaniu do zeszłego sezonu zmalała o punkt, ale wierzę, że stać go na lepszą jazdę. On dobrze zna nasz tor i ma świadomość tego, co oczekujemy. Kozza stracił trochę czasu z powodu kontuzji i problemu z wizą. Jesteśmy podekscytowani, że będzie u nas startował - powiedział Stewart Dickson.

Źródło artykułu: