KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Fogo Unia spotkała się z kibicami. Zawodnicy dostali wyzwanie

W środę odbyły się kolejne dwa spotkania zawodników Fogo Unii z kibicami. Mistrzowie Polski odwiedzili tym razem Zespół Szkół Specjalnych w Lesznie, a następnie złożyli wizytę w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji.

Michał Wachowski
Michał Wachowski
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek

Podczas wizyty w szkole żużlowcy zostali postawieni przed nie lada wyzwaniem. Tobiasz Musielak, Piotr Pawlicki, Grzegorz Zengota i młodzieżowcy musieli zaprezentować swoje umiejętności w konkurencjach sprawnościowych oraz kuchennych. Jednym z ich zadań było.. wałkowanie ciasta. Dzieci z kolei musiały zmierzyć się z ubieraniem żużlowego kevlaru.

Na zakończenie spotkania z uczniami zawodnicy rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. Kapitan, Tobiasz Musielak odebrał w imieniu drużyny puchar i pamiątkowy plakat upamiętniający spotkanie.

Po wizycie w Zespole Szkół Specjalnych drużyna Fogo Unii udała się do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Spotkanie rozpoczęło się od zwiedzania zakładu przy ul. Lipowej, a następnie Stacji Uzdatniania Wody w Zaborowie.
Zawodnicy Fogo Unii spotkali się z kibicami (źródło: info.ksul) Zawodnicy Fogo Unii spotkali się z kibicami (źródło: info.ksul)
Zawodnicy Fogo Unii spotkali się z kibicami (źródło: info.ksul) Zawodnicy Fogo Unii spotkali się z kibicami (źródło: info.ksul)
Zawodnicy i sztab szkoleniowy dowiedzieli się wielu ciekawostek o pracy w tej branży i funkcjonowaniu MPWiK. Następnie odbyło się spotkanie z pracownikami leszczyńskiego przedsiębiorstwa oraz ich rodzinami, gdzie żużlowcy musieli zmierzyć się z konkurencjami "technicznymi".

Drużyna Fogo Unii we wspólnym gronie spotkała się także w czwartek. Zawodnicy wyszli wówczas na miasto, by poczęstować przechodniów pączkami. Mistrzowie Polski odwiedzili m. in. Zespół Szkół Technicznych, wicestarostę leszczyńskiego i redakcję lokalnego radia.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×