KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Menedżer Polonii Piła: W piątek wyjeżdzamy ze Stalą Gorzów na nasz tor

Żużlowcy Polonii Piła w piątek rozpoczną przygotowania do sezonu. Tego dnia zacznie się kilkudniowe zgrupowanie, które zakończy się prezentacją drużyny.
Robert Szłapak
Robert Szłapak

Na stadionie przy Bydgoskiej w Pile trwają końcowe przygotowania do sezonu. Menedżer, a jednocześnie wiceprezes Polonii - Tomasz Żentkowski, zdradził nam jakie prace są aktualnie wykonywane. - Obecnie na torze odbywa się jeden z ostatnich etapów przygotowań, czyli są montowane dmuchane bandy. Przed poprzednim sezonem były one zakupione na jeden łuk, a teraz zostały dokupione na drugi. W najbliższych dniach przyjedzie transport ze Świętochłowic i maksymalnie do czwartku oba łuki będą gotowe.

Montaż band to nie jedyne działania wykonywane w ten weekend na stadionie. - W sobotę trwały typowe prace torowe by przygotować nawierzchnię już do pierwszych treningów. Większość prac była jednak wykonana jesienią, a teraz trzeba było to tylko dokończyć. Jeżeli oczywiście pogoda nie pokrzyżuje planów, to w piątek, wspólnie ze Stalą Gorzów, wyjeżdżamy na nasz tor.

Poznaliśmy już także dokładny plan pierwszych dwóch dni zgrupowania Polonii. Menedżer klubu chce zobaczyć na torze wszystkich swoich zawodników. - Piątkowy i sobotni trening zaplanowaliśmy na godz. 15:00. Tak jak mówiłem przyjedzie ze swoimi podopiecznymi trener Stanisław Chomski, ale przede wszystkim pojawią się nasi zawodnicy. Rozpoczniemy w Pile zgrupowanie, które zakończy się prezentacją drużyny w poniedziałek. Oczywiście chcę, żeby trenowali wszyscy nasi żużlowcy i jeżeli nie będzie kolizji z terminami w Anglii czy Niemczech, to będą przygotowywać się przy Bydgoskiej.

Trzeci dzień najbliższych treningów w Pile będzie dla fanów pierwszą okazją do obejrzenia żużlowej rywalizacji. - Na niedzielę mamy zaplanowany trening punktowany ze Stalą. Nie ustaliliśmy jeszcze o której godzinie on się odbędzie i jakimi składami wystąpimy, ale na to mamy jeszcze czas i kibice będą na bieżąco informowani.

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (22)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×