Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Noty zawodników po meczu Lokomotiv - Orzeł: Duża poprawa u Łogaczowa i sporo zawodów w Orle

Oceniamy zawodników po meczu Nice 1.LŻ, w którym Lokomotiv Daugavpils pokonał Orła Łódź 51:39. Zawody, w obawie przed opadami deszczu, toczone były na bardzo twardej nawierzchni, w związku z czym prawie wszystko rozstrzygało się na pierwszym łuku.
Eriks Upenieks
Eriks Upenieks
Siergiej Łogaczow WP SportoweFakty / Adrian Skorupski / Na zdjęciu: Siergiej Łogaczow

Noty dla zawodników Lokomotivu Daugavpils:

Maksim Bogdanow. 5. Trochę zabrakło, żeby otrzymać najwyższą ocenę, ale tor nie sprzyjał wyprzedzaniu rywali, więc o lepszy rezultat było ciężko.

Kjastas Puodżuks. 4. Identyczna sytuacja, jak zeszłym razem. Wygrał start - jechał dobrze, przegrał start - były problemy. Trzeba jednak zauważyć, że w tym spotkaniu po przegranym starcie problemy mieli wszyscy zawodnicy.

Siergiej Łogaczow. 4. Bardzo duża poprawa w porównaniu ze spotkaniem sprzed dwóch tygodni. W pierwszym biegu wydawało się, że tych zmian nie będzie, bo było kolejne głupie wykluczenie, ale później podopieczny Grigorija Łaguty prezentował zupełnie zrównoważoną jazdę. Więcej już ryzykowali rywale na nim, niż on na nich.

Timo Lahti. 4. Ocena z wyraźną tendencją do wzrostu. Było kilka gorszych biegów, ale nie z każdego pola w niedzielę dało się wygrywać. Dzielnie walczył na dystansie i zanotował jedną z nielicznych mijanek w tych zawodach.

Davis Kurmis. 3. Wypadł gorzej niż w poprzednich zawodach. Swoje punkty co prawda przywoził, ale takiego "show" jak w biegu dwunastym, kiedy kibice obejrzeli festiwal mijanek z Arkadiuszem Potońcem, akceptować w przypadku jednej z nadziei łotewskiego żużla nie można.

Jewgienij Kostygow. 3. Trochę naciągana ocena. Wygrał bieg młodzieżowców, a później pokonał jeszcze Arkadiusza Potońca. Jego jazda wyglądała pewnie jak na juniora, ale nie miał żadnych przebłysków.

Noty dla zawodników Orła Łódź:

Hans Andersen. 5. Bezdyskusyjnie najlepszy zawodnik Orła. Nawet w przegranych biegach starał się walczyć do końca. Wyjątkiem był wyścig ósmy.

Edward Mazur. 2. W zeszłym sezonie pozostawił po sobie znacznie lepsze wrażenie. Dwa punkty zdobył po błędzie Andersena, który zakopał się pod bandą.

Aleksandr Łoktajew 3. Zaliczył jedno bardzo pewne zwycięstwo, ale zdarzały się też biegi kiedy pokonywał tylko młodzieżowców gospodarzy. Od zawodnika, który większość kariery spędził w Ekstralidze, na torze w Daugavpils oczekiwano znacznie więcej.

Rohan Tungate. 4. Mimo identycznej zdobyczy co Łoktajew, prezentował się dużo lepiej i wykazywał większą chęć walki. Defekt motocykla przeszkodził mu w znacznym powiększeniu dorobku punktowego. Nie było widać, aby ekstremalnie twardy tor mu przeszkadzał. 

Robert Miśkowiak. 3. Zawsze kapitalnie jeździł w Daugavpils, a tym razem zawiódł. Oczekiwano po nim znacznie więcej. Pod koniec zawodów z Miśkowiaka zeszło powietrze.

Arkadiusz Potoniec. 2. Zasługuje na trochę więcej, niż wskazuje na to jego dorobek, chociażby z powodu biegu dwunastego, w którym urządził niezłe rodeo z Davisem Kurmisem, a kibice zobaczyli festiwal mijanek.

Michał Piosicki. 1. Nie był to jego pierwszy raz na torze w Daugavpils, a jego jazda wygląda tragicznie. 

SKALA OCEN
6 - fenomenalnie
5 - bardzo dobrze
4 - dobrze
3 - przeciętnie
2 - słabo
1 - kompromitacja


ZOBACZ WIDEO "Tomek jest dobrem narodowym. Jest współczesnym gladiatorem"

Kto był najlepszym zawodnikiem tego meczu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×