Zmarzlik i Chomski przyjadą do Gniezna. Opowiedzą, jak rodzą się mistrzowie

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Bartosz Zmarzlik ucieka rywalom.
WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Bartosz Zmarzlik ucieka rywalom.
zdjęcie autora artykułu

5 grudnia (wtorek) o godzinie 15:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie odbędzie się spotkanie, w którym będą uczestniczyć między innymi Bartosz Zmarzlik i Stanisław Chomski.

Będzie ono w całości poświęcone możliwościom wykorzystania ćwiczeń propriocepcji w profilaktyce zapobiegającej urazom u zawodników żużla i adresowane jest do: fizjoterapeutów, trenerów personalnych, trenerów sportowych, zawodników oraz wszystkich sympatyków sportu żużlowego. Uczestnicy dowiedzą się, czym tak naprawdę jest "czarny sport" i jak rodzą się mistrzowie.

W spotkaniu weźmie udział Adam Pogorzała, Prorektor ds. Rozwoju i Nauki w PWSZ Gnieźnie oraz Jerzy Buczak, fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w żużlu, którzy przedstawią medyczne i fizjoterapeutyczne aspekty pracy z zawodnikami sportów żużlowych. Ponadto w Gnieźnie pojawią się Stanisław Chomski (trener Stali Gorzów) oraz Bartosz Zmarzlik (zawodnik Stali Gorzów i uczestnik cyklu Grand Prix).

Wydarzenie odbędzie się we wtorek 5 grudnia o godzinie 15:00 w kampusie PWSZ przy ul. Wrzesińskiej w budynku nr 5, sala 112. Wstęp na spotkanie jest wolny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy pod adresem e-mail: promocja@pwsz-gniezno.edu.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz tytuł "Bartosz Zmarzlik w PWSZ w Gnieźnie".

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Gollob prezesem Polonii? "To musi być poważna propozycja, bo na niepoważne rzeczy nie mamy czasu"

Źródło artykułu: