Gapiński pyta Nawrockiego: Gdzie jest kasa za moje auto? Żużlowiec idzie do sądu

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Marcin Inglot / Speedway Diamond Cup. Pierwszy z lewej Tomasz Gapiński
WP SportoweFakty / Marcin Inglot / Speedway Diamond Cup. Pierwszy z lewej Tomasz Gapiński
zdjęcie autora artykułu

Ireneusz Nawrocki wykiwał nie tylko szwedzkiego kibica, który na SDC w Motalli wygrał auto bez papierów (bez, bo Nawrocki nie zapłacił za nie), ale i Tomasza Gapińskiego. Już prawie 4 miesiące czeka on na nagrodę, więc zapowiada pozew.

[tag=64915]

Ireneusz Nawrocki[/tag] wciąż próbuje wkręcić się do ligi, ale o swoich długach najwyraźniej nie chce pamiętać. Żużlowiec Tomasz Gapiński wygrał auto Toyota Aygo, w organizowanym przez prezesa Stali Rzeszów turnieju Speedway Diamond Cup. Panowie umówili się, że zawodnik dostanie równowartość samochodu, bo po konsultacji z żoną uznał, że woli kasę zamiast auta.

Nawrocki wypłacił mu na miejscu 5000 złotych. - Obiecał, że w ciągu dwóch tygodni dostanę resztę - mówi nam Gapiński. - Ten model, który był nagrodą, jest wart 37 tysięcy. Oczywiście dotąd tych pieniędzy nie dostałem. Tygodnie lecą. Początkowo pan Nawrocki odbierał telefon, mówił, że zaraz zapłaci, ale od pewnego czasu milczy. Kiedy wygrałem auto, to wszyscy pytali, czemu się nie cieszę. Odpowiedziałem, poczekajcie, jak dostanę równowartość samochodu, to wtedy będę się cieszył. Na razie nie mam powodu.

Gapiński ma już serdecznie dość dzwonienia do Nawrockiego i ciągłego odbijania się od ściany. - Idę do sądu, bo co innego mi pozostało - wyjaśnia i trudno nie przyznać mu racji. Swoją drogą, to jeszcze kilka miesięcy temu to Nawrocki straszył sądem wszystkich, którzy utrzymywali, iż jest nierzetelnym płatnikiem. Teraz właściciel Stali siedzi cicho. Inna sprawa, że wciąż zabiega o możliwość jazdy w Nice 1.LŻ. Ostatnio sondował w PZM, czy jest możliwość ponownego uruchomienia procesu licencyjnego dla Stali.

ZOBACZ WIDEO Ofiara: Hancocka warto wziąć. Nawet jakby miał 60 lat

Źródło artykułu: