Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Wiceprezes Polonii Piła przeprasza. Poniosły go emocje

Remigiusz Kaja, wiceprezes Euro Finannce Polonii Piła, w ostrych słowach wypowiadał się po tym, jak sędzia Jerzy Najwer ogłosił walkowera na korzyść Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań. Teraz przeprasza za swoje słowa.
Dawid Borek
Dawid Borek
żużlowcy Euro Finannce Polonii Piła WP SportoweFakty / Jakub Barański. / Na zdjęciu: żużlowcy Euro Finannce Polonii Piła

28 kwietnia, w związku ze złym stanem toru, przedwcześnie zakończono spotkanie 2. Ligi Żużlowej między Euro Finannce Polonią Piła a Power Duck Iveston PSŻ-em Poznań (więcej TUTAJ).

- To jest cyrk na kółkach. W ciągu tygodnia dwa razy robi się z nas idiotów - grzmiał tuż po ogłoszeniu decyzji sędziego Remigiusz Kaja, członek zarządu pilskiego klubu (więcej TUTAJ). 

Kaja wie, że tą wypowiedzią przesadził. Poniosły go emocje. W związku tym wystosował oświadczenie, w którym przeprasza Główną Komisję Sportu Żużlowego. Oto jego pełna treść:
"W nawiązaniu do artykułu zamieszczonego na portalu WP SportoweFakty w dniu 28.04.2019 pt "Cyrk na kółkach" oraz innych artykułów w mediach po przerwanym meczu ligowym Euro Finnance Polonia Piła - Power Duck Iveston PSŻ Poznań chciałbym przeprosić przewodniczącego GKSŻ Pana Piotra Szymańskiego oraz całą Główną Komisję Sportu Żużlowego w Polsce.

Wiele słów i stwierdzeń z mojej strony padło niepotrzebnie i bez przemyślenia pod wpływem ogromnych emocji po przerwanym meczu i ogłoszeniu walkowera dla mojej drużyny. Wiem, że złe emocje nie są dobrym doradcą w takich sprawach, jestem początkującą osobą funkcyjną w sporcie żużlowym i będzie to dla mnie lekcja na przyszłość. Liczę mocno na Państwa wyrozumiałość i dalszą dobrą współpracę na rzecz pilskiego żużla

Remigiusz Kaja"

ZOBACZ WIDEO Co z żużlem w Warszawie? Problemów nie brakuje

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (11):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×