Żużel. Dwie mistrzowskie imprezy w Polsce. Sprawdź, kto je skomentuje

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Łukasz Benz, Bartosz Zmarzlik.
WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Łukasz Benz, Bartosz Zmarzlik.
zdjęcie autora artykułu

Najbliższy weekend stanie pod znakiem indywidualnych zmagań. Te, które odbędą się w Polsce, pokaże stacja nSport+, a mowa o prestiżowych imprezach - PGE IMME oraz IMP. Chcesz wiedzieć, kto skomentuje te wydarzenia? Sprawdź!

W piątek uwaga kibiców żużla skupiona będzie na Gdańsku, gdzie odbędzie się kolejna edycja PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Udział w nich weźmie cała plejada gwiazd ekstraligowych rozgrywek, która na co dzień stanowi o sile swoich zespołów. Stawka zawodów jest tak silna, że konia z rzędem temu, który jest na tyle odważny, aby postawić wielkie pieniądze na konkretnego zawodnika.

Wydarzenia z obiektu im. Zbigniewa Podleckiego relacjonować będą kamery nSport+. Studio dla śledzących wydarzenia z Gdańska za pośrednictwem telewizji poprowadzi Jakub Zborowski, a jego gościem będzie Krzysztof Cegielski. Na stanowiskach komentatorskich zasiądą natomiast Sergiusz Ryczel oraz trener Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań, Tomasz Bajerski. O wywiady oraz ciekawostki z parku maszyn zadbają z kolei Łukasz Benz i była reprezentantka kraju w piłce ręcznej, Iwona Niedźwiedź.

Zobacz również: Piotr Pawlicki z szansą na dwa skalpy

Po, miejmy nadzieję, wielkich emocjach w piątek, nSport+ w niedzielę odwiedzi Leszno, gdzie szesnastu Polaków stoczy rywalizację o Czapkę Kadyrowa (symboliczne trofeum za zwycięstwo w IMP). Tam studio poprowadzi Gabriel Waliszko, któremu towarzyszyć będzie Mirosław Jabłoński. W parku maszyn pracować będą Karolina Mikołajczyk oraz Łukasz Benz. O komentarz zadbają natomiast Michał Łopaciński i Wojciech Dankiewicz.

Początek piątkowych zawodów w Gdańsku zaplanowano na godzinę 19:00. Studio na antenie nSport+ rozpocznie się pół godziny wcześniej. Tak samo będzie w Lesznie, gdzie również start turnieju przewidziano na 19.

Czytaj także: Słońce wyszło dla Gdańska. Zapowiada się świetne ściganie

ZOBACZ WIDEO PGE IMME. Patryk Dudek ściągnięty z urlopu. Będzie walczył o obronę tytułu!

Źródło artykułu: