Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Żużel. Pracowity weekend żużlowców Ostrovii. Sesja zdjęciowa i prezentacja drużyny

Zima to czas wolny dla żużlowców? Nic bardziej mylnego. Zawodnicy nie tylko przygotowują się pod względem ogólnorozwojowym do sezonu, ale także biorą udział w działaniach marketingowych swoich klubów. Tak jak w ten weekend żużlowcy Ostrovii.
Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Grzegorz Walasek WP SportoweFakty / Anna Kłopocka / Na zdjęciu: Grzegorz Walasek.

W sobotę żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia stawią się w Ostrowie, by wziąć udział w sesji zdjęciowej oraz kręceniu materiałów wideo na potrzeby marketingowe klubu. Sesję ostrowskim żużlowcom wykona Anna Kłopocka. Zdjęcia będą wykorzystywane do różnych działań promocyjnych TŻ Ostrovia.

- Praktycznie co roku mamy już sprawdzony schemat działania, że spotykamy się w grudniu i organizujemy zarówno sesję zdjęciową jak i prezentację drużyny. Staramy się, by rozwijać się pod każdym względem sportowym, organizacyjnym, ale także marketingowym i promocyjnym - podkreśla Radosław Strzelczyk, prezes klubu.

Żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia będą zatem mieli pracowitą sobotę oraz niedzielę. W drugim dniu weekendu spotkają się bowiem z kibicami w Galerii Ostrovia podczas oficjalnej prezentacji. - Pomimo tego, że nasz zespół nie zmienił się jakoś znacząco w porównaniu z zeszłym sezonem, warto przyjść do Galerii Ostrovia, by spotkać się z zawodnikami. Wszystko odbędzie się w miłej, przedświątecznej atmosferze, a kibice będą mogli nie tylko zrobić sobie zdjęcia z zawodnikami, zdobyć autografy, ale przede wszystkim porozmawiać ze swoimi żużlowymi idolami - dodaje Radosław Strzelczyk.

ZOBACZ WIDEO Żużel. Bartosz Zmarzlik o sukcesie, drodze do złota i marzeniach, które się spełniają

Prezentację drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia poprzedzi koncert ostrowskiej kapeli To All Units. - To młode chłopaki, które grają fajną rockową muzykę. Promowaliśmy ich utwory już na zawodach żużlowych na Stadionie Miejskim. Warto przyjść i usłyszeć ich na żywo - dodaje prezes klubu. Koncert rozpocznie się o godzinie 15:30. Pół godziny później na scenie pojawią się żużlowcy.

Zobacz także: Sponsorzy pytają, kiedy pomoże miasto
Zobacz także: Rafał Okoniewski myślał o zakończeniu kariery. W Ostrowie obdarzyli go kredytem zaufania

Czy prezentacja drużyny w już grudniu jest dobrym pomysłem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×