Kokpit Kibice

Żużel. Martin Vaculik kocha długopisy, Patryk Dudek ma pewne problemy podczas jazdy. Kabaret z Falubazem (wideo)

Żużlowcy Stelmet Falubazu Zielona Góra w roli kabareciarzy? Okazało się, że Patryk Dudek czy Piotr Protasiewicz mają talent nie tylko do jazdy na żużlu. Świetnie radzą sobie również na scenie.
Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Martin Vaculik Materiały prasowe / Falubaz Zielona Góra / Na zdjęciu: Martin Vaculik

Część drużyny Stelmet Falubazu Zielona Góra wzięła udział w II wieczorze improwizacyjnym, jaki zorganizowano w Piwnicy Artystycznej Kawon. Za przedsięwzięciem stała grupa improwizacyjna Siedem Razy Jeden, która pokazała, że żużlowcy mają talent nie tylko do jazdy w lewo.

Okazało się bowiem, że Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz czy Martin Vaculik potrafią się świetnie odnaleźć na kabaretowej scenie. Słowacki żużlowiec podczas improwizacji zdradził, że kocha… długopisy. Okazało się też, że Dudkowi zdarza się jeździć bez... siodełka.

Czytaj także: Dwie twarze Grigorija Łaguty

Organizatorom wydarzenia należy bić brawo za zaproszenie żużlowców i pokazanie ich z nieco innej strony. Nie mieli oni bowiem łatwego zadania, bo nie każdy jest mistrzem improwizacji. Mimo to, można zaryzykować tezę, że zawodnicy Falubazu zdali ten egzamin śpiewająco.

Znane imprezy kabaretowe odbywają się w wielu innych, również żużlowych, miastach. Rybnik słynie chociażby z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej - "Ryjek". Może warto na kolejną edycję zaprosić zawodników PGG ROW-u? Prezes Krzysztof Mrozek bez wątpienia mógłby skraść show.

Czytaj także: Falubaz podsumował rok na filmowoPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy spodobały ci się skecze z udziałem zawodników Stelmet Falubazu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (9):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×