Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Żużel. Wiktor Jasiński z nowym motocyklem. Wygrał w głosowaniu kibiców Stali

Wiktor Jasiński wygrał nowy motocykl w konkursie dla kibiców zorganizowanym przez truly.work Stal Gorzów oraz firmę ICT Poland. Młodzieżowiec zebrał najwięcej głosów od swoich kibiców i dzięki temu będzie mógł lepiej przygotować się do sezonu.
Artur Babicz
Artur Babicz
Wiktor Jasiński WP SportoweFakty / Dawid Lis / Na zdjęciu: Wiktor Jasiński

Wiktor Jasiński, Kamil Nowacki i Mateusz Bartkowiak wzięli udział w nietypowym konkursie zorganizowanym przez truly.work Stal Gorzów oraz partnera klubu - firmę ICT Poland. Główną nagrodą w tej rywalizacji był nowy motocykl ufundowany przez sponsora, a warunkiem jego otrzymania było zebrania jak najwięcej reakcji w poście konkursowym.

W konkursie zdecydowanie najlepszy okazał się Wiktor Jasiński, który zgromadził ponad 1200 głów. O prawie 500 "punktów" gorszy okazał się Mateusz Bartkowiak, a najmniej reakcji zebrał Kamil Nowacki.

Zwycięzca już odebrał swoją nagrodę z siedziby firmy ICT Poland, a w całej ceremonii towarzyszyli mu Piotr Paluch (trener młodzieżowców truly.work Stali Gorzów oraz pierwszy trener SpecHouse PSŻ-u Poznań) oraz Roman Błaszczak (koordynator Business Speedway Club).

Młodzieżowiec z Gorzowa będzie miał okazję trenować na torze już na nowym motocyklu. Ponadto wydaje się, że Wiktor Jasiński w tym roku nie będzie narzekał na brak jazdy, ponieważ oprócz walki o skład w PGE Ekstralidze może liczyć na występy u partnera gorzowian - SpecHouse PSŻ Poznań.

Zobacz także: Odwołanie Memoriału Jancarza nie będzie klapą
Zobacz także: Liga francuska coraz lepiej się rozwija

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle'a

Czy Wiktor Jasiński będzie regularnie występował w rozgrywkach ligowych w sezonie 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (3):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×