Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Kolejarz Opole ma nowego menadżera. Piotr Mikołajczak poprowadzi drużynę w sezonie 2021

Piotr Mikołajczak będzie w najbliższym sezonie odpowiadał za stronę organizacyjną klubu i jednocześnie przejmuje funkcję menadżera OK Bedmet Kolejarza. W Opolu zostaje Krzysztof Bas, który pozostanie trenerem juniorów.
Szymon Michalski
Szymon Michalski
od lewej  Zygmunt Dziemba, Piotr Mikołajczak, Adrian Korol Facebook / tskolejarzopole / Na zdjęciu: od lewej Zygmunt Dziemba, Piotr Mikołajczak, Adrian Korol

- Niezwykle cieszę się na myśl o pracy w Opolu, choć wiem jak dużo będziemy musieli wszyscy jej wykonać. Nie ukrywam, że miałem kilka propozycji, ale po spotkaniu z zarządem i sponsorami Kolejarza uznałem, że to dla mnie najlepszy wybór. Lubię nowe wyzwania, gdyż one mnie nakręcają. Poza tym czuję, że w Opolu mają podobną wizję budowy klubu i drużyny. Wierzę, że uda się nam wszystko poukładać i szybko będziemy się cieszyli z sukcesów. W klubie będę pełnił dwojaką rolę. Pierwsza to kierowanie klubem od środka, bo będą odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i finansowe, w których będzie mnie wspierał zarząd. Druga to prowadzenie drużyny w sezonie 2021 we współpracy z trenerem Krzysztofem Basem - mówi Piotr Mikołajczak w rozmowie z oficjalną stroną Kolejarza Opole.

Piotr Mikołajczak od 2016 roku działał w GTM Starcie Gniezno. Na początku października złożył jednak rezygnację z funkcji członka zarządu i dyrektora klubu i przeniósł się do Opola. 

– Dość szybko skontaktowaliśmy się z Panem Piotrem, gdyż chcemy w Opolu budować w pełni profesjonalny klub, który będzie się systematycznie rozwijał na każdym polu. To co zrobił w Gnieźnie robi wrażenie i niezwykle się cieszymy, że po długi rozmowach udało się osiągnąć porozumienie i namówić go na budowanie silnego ośrodka w Opolu. To jest nasz ambicja i zaczynamy ten proces od wzmocnienia strony organizacyjnej, ale jednocześnie powierzyliśmy Panu Piotrowi zadanie zbudowania drużyny na sezon i jej poprowadzenia w 2 lidze. Nasz nowy menadżer będzie jednocześnie ściśle współpracował z Krzysztofem Basem, który pozostaje trenerem juniorów i będzie się opiekował szkółką w naszym mieście – dodaje Zygmunt Dziemba, prezes OK Bedmet Kolejarza.


Zobacz także:
Żużel. Zmiany w Kolejarzu Opole. Marek Mróz nie jest już trenerem
Żużel. Mads Hansen i Oskar Polis zostają w Opolu na sezon 2021. Wiadomo, kto odchodzi

ZOBACZ WIDEO Żużel. Pawlicki nigdy nie wyobrażał sobie, że może go spotkać taki sezon

Czy działacze Kolejarza podjęli słuszną decyzję ściągając do Opola Piotra Mikołajczaka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (6):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×