Sędziowie żużlowi dla Niny Słupskiej

Udało się zebrać już milion złotych, ale ciągle potrzebne są środki. Bratanica sędziego żużlowego Pawła Słupskiego walczy z SMA. U Ninki zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni. Potrzebne są pieniądze na terapię genową. Pomogą sędziowie żużlowi.

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Sędziowie żużlowi dla Niny Słupskiej Materiały prasowe / Sędziowie żużlowi dla Niny Słupskiej
Włączyli się do akcji i przekazali unikatowe przedmioty na licytację. - Szansą na ratunek dla Ninki jest terapia genowa. Pomyśleliśmy w PGE Ekstralidze, że wspólnie z żużlowymi sędziami możemy pomóc - tłumaczy Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi. - Działamy w koordynacji z GKSŻ i PZM. Arbitrzy nie tylko przekazali na licytacje fantastyczne przedmioty, ale także pokazali solidarność, a przede wszystkim wszyscy chcą pomóc Ninie - dodaje.

Aktualnie na wielu licytacjach i aukcjach prowadzonych w całej Polsce za pośrednictwem różnych osób udało się zebrać milion złotych, ale ciągle potrzebne są dodatkowe środki, a czas nagli.

Dlatego też ruszają żużlowe licytacje, bo każdy sędzia żużlowy, który włączył się do akcji przekazał rzecz od serca, ale też zrobił sobie z nią specjalne zdjęcie. Jeśli kibice żużla chcą poczuć się jak arbitrzy - to do wylicytowania jest sporo sędziowskiej odzieży. Mamy też na aukcjach mnóstwo historycznych żużlowych gadżetów, plastrony, a także zawsze bardzo popularne akcesoria żużlowców.

ZOBACZ WIDEO Żużel. PGE Ekstraliga 2020: jak przygotować sprzęgło

Odkryty został także talent sędziego Krzysztof Meyze, który rzeźbi w drewnie, a na licytację przekazał kilka swoich prac i jest to niewątpliwa miła niespodzianka dla fanów żużla.

Przedmioty i aukcje sędziów żużlowych:

Bartosz Ignaszewski - plastron z meczu Polska - Reszta Świata z 2015 roku Andreasa Jonssona i historyczny proporczyk Unii Leszno. (SZCZEGÓŁY ->)

Tomasz Fiałkowski - plastron GTŻ-u Primus Grudziądz z 2003 roku z autografami Wojciecha Żurawskiego, Pawła Staszka, Piotra Markuszewskiego oraz Roberta Kempińskiego. (SZCZEGÓŁY ->)

Paweł Palka - pamiątkowy talerz klubu KSM Krosno. Talerz w kolorach klubu (żółto-czerwony) z logo klubowym. Wygrawerowana nazwa klubu oraz data: "Krosno 12.02.2010". Talerz ma średnicę 37 cm, zapakowany w oryginalne pudełko, oryginalna szarfa za zdobycie tytułu I Vice-mistrza Federacji Stal na żużlu z 1973 roku. Szarfa po rozłożeniu ma długość ok 170 cm, gogle żużlowe z lat 90-tych używane przez zawodników Włókniarza Częstochowa. Gogle marki UVEX w stanie bardzo dobrym, bez uchwytów na "zrzutki", oryginalny afisz zawodów żużlowych Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Stadion Śląski Chorzów 1979 rok. Afisz w stanie bardzo dobrym (niewielkie rozdarcie u dołu). Nigdy nie przyklejany, bez podlepek. Wymiary 97 x 67 cm. (SZCZEGÓŁY ->)

Rafał Kobak - kurtka reprezentacji Polski otrzymana od Marka Cieślaka, w której zdobył Drużynowy Puchar Świata w Manchesterze w 2016 roku (fizycznie taką kurtkę miał na sobie podczas wspomnianych zawodów) oraz książka „Pół wieku na czarno” z dedykacją od Marka Cieślaka. (SZCZEGÓŁY ->)

Grzegorz Sokołowski - zestaw odzieżowy sędziego (marynarka, koszula, t-shirt, kurtka/polar), list gratulacyjny - lider rankingu sędziów sportu żużlowego w sezonie 2019, Ilustrowane opracowanie pt. "70 lat Polskiego Związku Motorowego" (ok. 270 stron). (SZCZEGÓŁY ->)

Krzysztof Meyze - marynarka sędziego, własnoręcznie wykonane rzeźby w drewnie, koszulka z meczu charytatywnego dla Tomasza Golloba. (SZCZEGÓŁY ->)

Marek Wojaczek - książka "Granatowomarynarkowe zapiski" z autografem + koszula i kurtka z logo FIM używane na zawodach międzynarodowych. (SZCZEGÓŁY ->)

Artur Kuśmierz - obracalny/przesuwalny kalendarz wydany z okazji FIM Speedway Grand Prix na lodzie - Togliatti z autografem sędziego. (SZCZEGÓŁY ->)

Piotr Lis - nowe i oryginalnie zapakowane słuchawki Jabra Halo Fusion (zestaw słuchawkowy z funkcją Bluetooth, który płynnie przełącza pomiędzy odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem rozmów), proste sterowanie jednym przyciskiem i wygodny styl noszenia sprawiają, że Halo Fusion oferuje lekkie i praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć łatwy dostęp do rozmów telefonicznych i muzyki podczas m.in. joggingu, wiosłowania, jazdy na motorze i ogólnie używania ich w każdej porze. (SZCZEGÓŁY ->)

Remigiusz Substyk - plastron Nickiego Pedersena z Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego z 2018 roku i program z tych zawodów. (SZCZEGÓŁY ->)

Ryszard Bryła - koszula i koszulka polo komisarza technicznego, koszulka polo sędziego dwie sztuki, odznaka członkowska i brelok ze szkła grawerowanego Stowarzyszenia Sędziów Żużlowych, puchar - Unijne Żużlowe Talenty Europy - Wawrów 2004 rok, kubek - FIM Złote Trofeum 125cc - Toruń 2016 rok. (SZCZEGÓŁY ->)

Wszystkie informacje o Ninie Słupskiej oraz strona internetowa zbiórki:
siepomaga.pl/nina
facebook.com/NineczkakropeczkaSMA

Zobacz także:
Czy start ligi w kwietniu jest zagrożony? PGE Ekstraliga i GKSŻ mówią, czy rozgrywki ruszą nawet bez kibiców
- 50. urodziny wyjątkowego mistrza. Fatalny wypadek przerwał mu karierę i był początkiem końca polskiego klubu

KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×