KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Jest oficjalna decyzja w sprawie startu Macieja Janowskiego w PGE IMME

Potwierdził się czarny scenariusz. Maciej Janowski nie otrzymał pozwolenia od lekarza zawodów na uczestnictwo w piątkowych zawodach PGE IMME im. Z.Plecha. Ta decyzja jest skutkiem kontuzji po wypadku w lidze szwedzkiej.
Artur Babicz
Artur Babicz
Maciej Janowski WP SportoweFakty / Katarzyna Łapczyńska / Na zdjęciu: Maciej Janowski

Już kilka godzin temu informowaliśmy, że Maciej Janowski może nie wystąpić w PGE IMME. Zawodnik w mediach społecznościowych szczerze powiedział jak się czuje po czwartkowym upadku w lidze szwedzkiej (więcej na ten temat TUTAJ). O jego starcie w Toruniu miał zadecydować lekarz zawodów.

Zawodnik Betardu Sparty Wrocław stawił się w Toruniu na obowiązkowych badaniach. Jednak po ich przeprowadzeniu okazało się, że lekarz zawodów nie wyraził zgody na jego uczestnictwo w imprezie. O wszystkim poinformowała PGE Ekstraliga w krótkim komunikacie w mediach społecznościowych.

"Maciej Janowski nie wystartuje w PGE IMME im. Zenona Plecha. Zawodnik uległ wypadkowi 17 czerwca podczas meczu ligi szwedzkiej. Dziś przyjechał na zawody do Torunia i został poddany badaniom, które przeprowadził lekarz zawodów. Ten orzekł niezdolność do startu Macieja Janowskiego w dniu 18 czerwca. Tym samym zawodnika BETARD Sparty Wrocław podczas PGE IMME im. Zenona Plecha zastępować będzie Krzysztof Lewandowski (EWINNER APATOR Toruń)" - napisano w komunikacie.

Tym samym junior eWinner Apatora Toruń będzie miał okazję sprawdzić się na tle najlepszych zawodników PGE Ekstraligi. Innymi młodzieżowcami w zawodach będą Mateusz Cierniak i Jakub Miśkowiak.

Zobacz także: Wiemy ile pieniędzy dostanie beniaminek PGE Ekstraligi
Zobacz także: Kto w play-off eWinner 1. Ligi?

ZOBACZ WIDEO Apator ładnie przegrywa, ale nie ma z tego punktów. Przedpełski liczy teraz na bonusy

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×