Żużel. Lokomotiv - Wolfe. Czy taka jazda aby na pewno ma sens? [NOTY]

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: mecz z udziałem Wolfe Wittstock
WP SportoweFakty / Jakub Malec / Na zdjęciu: mecz z udziałem Wolfe Wittstock
zdjęcie autora artykułu

Oceniamy zawodników po meczu, w którym Optibet Lokomotiv Daugavpils wygrał z Wolfe Wittstock 58:32. Liderem gospodarzy był Oleg Michaiłow (11+1). Po stronie gości najwięcej punktów zdobył Matic Ivacic (14 w sześciu startach).

[b]

Noty dla zawodników Wolfe Wittstock:[/b]

Sandro Wasserman 3+. Przy jego nazwisku widnieje aż pięć "jedynek" za trzecie miejsca, ale pojawiła się również "trójka" za indywidualne zwycięstwo. Wydaje się, że swoje zrobił.

Matic Ivacic 5. Jedyny pewny punkt niemieckiej drużyny, choć nie ustrzegł się wpadki. Słoweńcowi należą się ogromne brawa za chęci i wolę walki.

Mirko Wolter 1. Pozostawimy występ tego zawodnika bez komentarza.

ZOBACZ WIDEO To on może najbardziej zagrozić Polakom w walce o tytuł mistrza świata!

Fraser Bowes bez oceny. Młody Australijczyk już w swoim pierwszym starcie zanotował upadek, po którym nie był zdolny do kontynuowania zawodów.

Steven Mauer bez oceny. Pojawił się w składzie tylko po to, spełnić regulaminowe wymogi.

Lukas Baumann 3+. Zainkasował 9 punktów w sześciu startach, więc większych pretensji nie można do niego mieć. Młody Niemiec może żałować tego, że dopiero na sam koniec zawodów wygrał bieg.

Noty dla zawodników Optibet Lokomotivu Daugavpils:

Francis Gusts 4+. W 9. biegu spowodował upadek Matica Ivacica, przez co jego ocena nie może być wyższa.

Ricards Ansviesulis 5+. Jedynej porażki doznał w biegu nominowanym, w którym przegrał z Lukasem Baumannem. W całych zawodach przegrał tylko raz.

Oleg Michaiłow 6. Jedyny niepokonany w tym meczu. Bezbłędny występ 22-letniego Łotysza.

Kjastas Puodżuks 3+. Pierwszy występ doświadczonego zawodnika po kontuzji. Zabrakło indywidualnego zwycięstwa, choć pojawiła się jedna "dwójka" z bonusem. Z każdymi kolejnymi zawodami powinno być jednak lepiej.

Jewgienij Kostygow 5. Przegrał tylko raz, a miało to miejsce na początku zawodów. Potem znalazł odpowiednie ustawienia i wygrał kolejne trzy wyścigi.

Daniił Kołodinski 4+. Dwukrotnie rywalizował z Maticem Ivacicem i dwukrotnie przegrywał.

Artiom Juhno 3-. Ocena być może na wyrost, ale należy pamiętać, że mamy do czynienia z zawodnikiem urodzonym w 2004 roku. Na pewno ma jeszcze czas, żeby zebrać niezbędne doświadczenie.

SKALA OCEN: 6 - fenomenalnie 5 - bardzo dobrze 4 - dobrze 3 - przeciętnie 2 - słabo 1 - bardzo słabo

Zobacz także:Gdy jedni zawodzą, to inni nadrabiają z nawiązką. Ta drużyna zmierza ku zwycięstwu w lidze?Kolejarz Opole - Landshut Devils. Gospodarze wygrali, choć mają co poprawiać [NOTY]

Źródło artykułu: