Twitter / Screen / Roshn Saudi League / Na zdjęciu: Alex Telles strzela pięknego gola

Ronaldo nie zatrzymuje się w Al-Nassr, ale tym razem pozostał w cieniu. Fenomenalny gol [WIDEO]

Tomasz Galiński

Cristiano Ronaldo strzelił kolejnego gola dla Al-Nassr, a jego zespół wygrał z Al-Ettifaq 3:1 w meczu 18. kolejki Saudi Pro League. Jednak tym razem to nie Portugalczyk był bohaterem wieczoru. Show skradł mu Alex Telles, zdobywca cudownej bramki.

W całym 2023 roku Ronaldo strzelił już 51 goli, a do tego dorzucił 16 asyst. W sezonie 2023/24 Portugalczyk ma już w dorobku 21 goli i 11 asyst.

21. gol miał miejsce w piątkowym spotkaniu z Al-Ettifaq. Ronaldo pewnie wykorzystał rzut karny w 73. minucie. Wcześniej asystował przy trafieniu Marcelo Brozovicia.

Al-Nassr wygrał 3:1 i pozostał na drugim miejscu w tabeli Saudi Pro League. Strata do prowadzącego Al-Hilal wynosi jednak aż dziesięć punktów i w tym momencie mistrzostwo kraju wydaje się bardzo mało realne.

Jednak to nie Ronaldo był na ustach wszystkich. Show skradł Alex Telles, który w końcówce pierwszej połowy popisał się fenomenalnym strzałem z woleja.

A wszystko to podziwiał z perspektywy ławki rezerwowych Steven Gerrard, dla którego pierwsze miesiące w roli trenera Al-Ettifaq nie są przesadnie udane. Drużyna zajmuje dopiero ósme miejsce w ligowej tabeli.