Boks. Tomasz Adamek zdradził szczegóły ws. pożegnalnej walki. Rywalem Przemysław Saleta

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
zdjęcie autora artykułu

W lipcu Tomasz Adamek przyjedzie do Polski i zamierza upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Najpierw pożegna się z kibicami w ringu, a potem będzie się bawić na weselu córki.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=8102]

Tomasz Adamek[/tag] w październiku 2018 roku stoczył ostatnią walkę. Pięściarz z Gilowic został znokautowany przez Jarrella Millera i ogłosił zakończenie kariery. Cały czas jednak nie dawało mu spokoju, że nie pożegnał się z polskimi kibicami.

Dlatego zależało mu, by jeszcze raz wejść do ringu. W ostatnich dniach sprawy nabrały tempa i "Góral" zdradził, że stoczy pożegnalną walkę w lipcu tego roku.

"Super Express" ujawnia szczegóły. Adamek ostatni raz zmierzy się w ringu 11 lipca w Bielsku-Białej. Jego rywalem ma być doświadczony Przemysław Saleta, który także nie ma już nic wspólnego z zawodowym boksem. Pojedynek będzie mieć charakter pokazowy.

Nie ma co liczyć na ringową wojnę, bo kilkanaście dni później "Górala" czeka jeszcze ważniejszy dzień. 25 lipca wyda za mąż starszą córkę Roksanę. Ceremonia ślubna odbędzie się 25 lipca w Czechowicach-Dziedzicach, a potem gości czeka trzydniowe góralskie wesele.

Boks. Adam Kownacki: Nigdy nie zawalczyłbym z Adamkiem >> Boks. Szpilka - Radczenko: polski pięściarz napisał oświadczenie. Przeprasza TVP >> ZOBACZ WIDEO: Puchar Davisa. Szymon Walków i Jan Zieliński zgodni: Praca z Mariuszem Fyrstenbergiem to wielka sprawa

Źródło artykułu: