WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Kevin Magnussen pod wrażeniem podwozia Dallary

Kevin Magnussen przyznał, że jest bardzo pozytywnie zaskoczony jakością podwozia Dallary, z którego korzysta jego tegoroczny pracodawca - Haas F1 Team.
Natalia Musiał
Natalia Musiał
Materiały prasowe / Haas F1 Team

Dla Haasa będzie to dopiero drugi sezon w Formule 1. Kevin Magnussen, który dołączył na ten sezon do amerykańskiej stajni stwierdził, iż podwozie bolidu VF-17 jest porównywalne z tym, których używał w latach ubiegłych, startując w McLarenie czy Renault.

- Dallara wykonuje bardzo dobrą pracę, jestem pod wrażeniem. Słyszałem również, że przyspieszyli swoje działania - rozpoczął Duńczyk.

- Nie należałem do zespołu w ubiegłym sezonie, więc nie mogę powiedzieć jak wtedy wyglądała praca, ale w tym roku jakość części w bolidzie i samo podwozie są naprawdę świetne. To duża, pozytywna zmiana w porównaniu do moich dotychczasowych doświadczeń, więc jestem bardzo zadowolony - kontynuował.

Z kolei szef zespołu, Gunther Steiner zaznaczył, że ich osiągi w sezonie 2017 są na chwilę obecną ogromną zagadką. Według Niemca, forma Haasa prezentuje się na równi wraz z trzema innymi ekipami.

- Jest zbyt wcześnie na snucie jakichkolwiek wniosków. Jest bardzo ciasno, myślę, że do czasu rundy w Australii i kwalifikacji nie będziemy nic wiedzieć - wyznał.

 ZOBACZ WIDEO Tego nie uczą na kursach prawa jazdy. Zobacz, jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach na drodze

Czy Haas ukończy GP Australii w punktach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
Motorsport

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.