• Eli's Empire

  Wszystko o Elinie Svitolinie w jednym miejscu - jej wywiady, konferencje prasowe, śmieszne powiedzenia, moje refleksje na jej temat, podsumowania turniejów, rankingi, nadzieje, oczekiwania, smutki, wyniki, moje "cesarstwo" kibicowania :) (może w końcu nie będzie mi zarzucane, że śmiecę na jej temat (…)

  Więcej

 • SF Tennis Awards 2017

  Witam serdecznie wszystkich użytkowników, którzy trafili na tego bloga.Razem z Paper Monster wpadłyśmy na pomysł przeprowadzenia na forum tenisowym takiego "konkursu". Jest to zabawa podciągnięta z innych forów dyskusyjnych i polega na rozdaniu "tytułów" dla wybranych użytkowników, wydarzeń itp. Mamy (…)

  Więcej

 • Typer "Ile gemów wygra Magda Linette w 1R US Open?"

  Zasady są proste. Myślę, że nie trzeba nic wyjaśniać. Dla osoby która będzie najbliżej prawidłowego wyniku przewidziany najładniejszy jaki tylko znajdę na YouTube filmik opisujący zwycięstwa/karierę ulubieńca. :DACElina - 4 gemy Szakaluch - 3 gemy Harry - 4 gemy Pao - 6 gemów LW - 7 gemów Baseliner (…)

  Więcej

 • Paweł Ostrowski o Agnieszce Radwańskiej

  BARTOSZ GĘBICZ: Agnieszka Radwańska w Wimbledonie wydawała się odzyskiwać wysoką formę. Teraz w Ameryce gra w kratkę. Zagrała dwa dobre mecze, potem przyszły dwa słabsze spotkania. Czy taka huśtawka czeka ją także dalej? PAWEŁ OSTROWSKI: Sądzę, że w najbliższym czasie sytuacja nie ulegnie zmianie. Czeka (…)

  Więcej