KKS OSTROVIA 1909 - lubi

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Gdy Motor wszedł do E-ligi i nie mógł skompletować silnego składu, to wszyscy przeciwnicy ujadali czy powinien być dopuszczony do rozgrywek, bo obniży wartość marketingową "NAJLEPSZEJ, NAJ, NAJ " i Bóg wie jakiej. Teraz, gdy mają przyzwoity skład, to działają na szkodę Spółki ?? Co niektórym nieźle poluzowało się pod beretem. Powodzenia Motor, obyście zaszli jak najwyżej w rozgrywkach.....oczywiście jedno miejsce za GKM-em.

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Mrozki , ostafinski ( w kieszeni prezesa ) i inne gady - pocałujcie Motor Lublin w dupę !!!!!!

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Co to za "afera" ? Kto bogatemu zabroni ? Więc niech Mrozek ze Świącikiem przestaną płakać bo Motor prawdopodobnie i tak spadnie z E-ligi i i "kłopot sam się rozwiąże .

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Pamiętam taki transfer jak Gollob poszedł do Torunia to był dopiero gruby temat... Kibice nie chcieli Tomkowi braw bić ale po kilku kolejkach wszyscy przywykli.
  Ward też pokazał klasę jak najpierw deptał w błocie szalik zielonej a później jeździł dla niej... Takie rzeczy się zdarzają ale dzięki takim wydarzeniom nie nudzi się nam zimą... Byłe do wiosny już nie mogę doczekać się pierwszych treningów.

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Rynek już dawno zepsuł Władzio Komar jak zatrudnił Tomka i Nickiego. Dopiero jak mu portfel wyczyścili to zaczął skomleć o redukcje kontraktu. Maślanka też przelicytował porywając się na wspomnianego Nickiego i Herbiego.

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Ostafa czepił się Motoru jak temat Nawrockiego przestał elektryzować ale pytanie mam takie czy na szkodę spółki Ekstraliga nie działała Zielona wyrywając Vaculika? a Toruń jak wyrwał Holtę z Częstochowy?!? Myślę że każdy kto interesuje się żużlem i śledzi E-LIGĘ to takich przykładów podał by wiele że zawodnicy migrują, moimi zdaniem to dobrze podnosi to poziom sportowy nie tylko poszczególnych klubów ale i zawodników weźmy za przykład Miedzińskiego. Pozdrawiam normalnych fanów żużla...

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  A Ty wogole artykul czytales ? tutaj trzeba doplacic 32000 zlotych bo gapinski dostal 5 tysiecy

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Tomek nie daj się, kanciarzy trzeba tępić:/
  No to się zaczyna, Zengota sprawdził diament i okazuje się że o ponad 100 tysięcy jest mniej warty :/

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Tez ale na SMS-ach kasę łoi państwo [ 23% vat ]

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  karma !? NIE ZAPOMNIMY !!!

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  musisz udać się do lekarza od oczu i od głowy , jak widać po twoim wpisie masz ogromny problem w obu przypadkach

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Ten Nawrocki to ma coś z głową niech idzie na leczenie bo się wystawia na pośmiewisko.

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Ja to widzę tak, że to są jacyś bardzo smutni ludzie, którym forum daje to, czego nie maja w rzeczywistości - są w centrum uwagi. Nie ważne czy pozytywnie, czy negatywnie, ktoś z nimi dyskutuje. W normalnym życiu to pewnie zakompleksione, odrzucone, pryszczate grubaski nie potrafiące wyjść do ludzi. Tu mają swoje życie.

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Nawet jeśli w jakiś dziwny spisów GKSZ by dopuściła Rzeszów do jazdy w lidze że względu na TV to kto będzie płacił zawodnikom przecuez nikt nie będzie jeździł za przysłowiową Złotówkę. Powinni otworzyć raz jeszcze okienko transferowe tylko dla 2ligi i uniewaznic umowy które zawodnicy maja podpisane z Rzeszowem to rozwiązanie też by było ciekawe taki Hancok w Opolu czy Rawiczu i śmiało mogą jechać w 1 lidze

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Tu nie chodzi o Rzeszów bo każdy kibic w Polsce żużla życzy im jak najlepiej ,tu chodzi o Nawrockiego który niszczy ten klub ,dziekuję do widzenia

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Kibice rzeszowscy sami powinni tego dziada wywieźć na taczce.

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Niektórzy jak widać i da się poczytać jeszcze próbują go bronić bo każdą krytykę pod jego adresem odbierają jako atak na siebie i swój klub...
  Tymczasem to ten gość szmaci dobre imię ich klubu!
  Myślę, że wszystko pewnego dnia wróci do normy i Stal Rzeszów wstanie na nogi, ale o tym człowieku muszą zapomnieć ze szczególnym zaangażowaniem!
  Na bramach miasta powinna wisieć jego ukrzyżowana kukła!
  Tyle złego dla jednego klubu już dawno nikt nie uczynił.

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Wielu osobom się nie podobał, mi też.
  Wiele osób podeszło do niego sceptycznie i z dozą nieufności.
  Jednak przyznasz rację, że niewiele osób spodziewało się, że gościa będzie stać na takie zachowania!
  Dziś to już nawet nie jest wstyd!
  Dziś to jest wku.....ie i żal za totalny brak szacunku!
  W zasadzie to do nas wszystkich!
  A co dopiero mają powiedzieć ludzie bezpośrednio dotknięci?
  Co ma powiedzieć Małżonka Świętej Pamięci Tomka!?
  Co mają powiedzieć ludzie kibicujący na co dzień Stali?
  Nie można im się dziwić.
  Ludzie kochający ten sport w Rzeszowie chcieli uwierzyć i mieli prawo wierzyć w dobre intencje tego pana i to jest zrozumiałe.
  Chcieli żeby było dobrze i obiecywał im to sam Nawrocki.
  Można się natomiast dziwić, że dziś wobec tylu faktów pewna grupa, choć już coraz mniejsza próbuje jeszcze tego człowieka w jakikolwiek sposób bronić.
  Jeśli się to wszystko potwierdzi, a wszystko na to wskazuje to tak jak napisał niżej kolega z Rzeszowa, który nas Grudziądzan bardzo nie lubi rzeczywiście powinni go powieźć na taczce w tempie na rekord toru na cztery okrążenia, ale dodałbym do tego, że taczka powinna mieć defekt opony na wejściu w ostatni łuk i pojechać prosto w bandę i tak pierd....ć w bandę żeby koleś symbolicznie wyleciał nie poza nią, a poza teren stadionu raz i na zawsze.

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  Napiszę wzrost do bólu ale czas by wreście ktoś miał jaja w tym sporcie w którym trzeba je mieć.. pana Nawrockiego trzeba natychmiast wyrzucić z tego sportu!!! Zawodnicy działacze wszyscy w Polsce i nie tylko w Polsce powinni się dogadać zrzucić na spłatę żony Tomka Jędrzejaka i pokazać temu panu Nawrockiego co jest najważniejsze a najważniejsze jest oddać pieniądze żonie śp Tomka..a teraz brutalna prawda bo czas by nazwać sprawę po imieniu otóż sądzę że gdyby Tomek Jędrzejak poszedł przed sezonem do Ostrowa dziś byłby z nami niestety wybrał zaufal oszustowi i niestety dziś go niema z nami.. gdy się to wszystko słyszy co ten pan Nawrocki wyprawia to łeb pęka i niestety jednemu z zawodników ta głowa nie wytrzymała. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem ale czas by powiedzieć głośno o tym że śp Tomka niema dziś z nami tylko dlatego że wybrał zły klub przed sezonem.. a właściwe nie klub tylko głównego oszusta tego klubu!!! Oddajcie pieniądze żonie śp Tomka Falubaz odpuście tą kasę za juniora powiedzcie Nawrockiemu że te pieniądze które wam wisi ma przekazać na żonę Tomka Niels Kristian Iversen zrób to samo co Falubaz też poproś nawrockiego by to ci ci wisi przekazał na żonę śp Tomka.. ostro napisane ale pisze jak jest ten PAN powinien natychmiast zostać odsunięty od żużla dla dobra tego sportu i klubu z Rzeszowa..

 • KKS OSTROVIA 1909 lubi Komentarz

  hehe dobre:)